2733
2739
عنوان

طنزز😂😁😁

139 بازدید | 10 پست

🔹از اینور امار روزانه فوتی ها رفته بالا از اونورم نرخ رشد جمعیت منفیه. همینو بریم جلو چند سال دیگه منقرض میشیم. کی فکرشو میکرد ما زودتر از یوزپلنگ ایرانی بریم؟ گلچین روزگار عجب خوش سلیقه ست🚶🏻‍♂️

🔸پیش بابام درد دل کردم، گفتم حالم از خودم به هم میخوره! گفت ببین ما دیگه چه زجری می‌کشیم😐😂

🔹‏تا جایی که اخبار واکسن رو دنبال کردم خارجیا گفتن ما داریم میریم آمپول بزنیم، شما بمونین دستاتونو بشورین تا برگردیم😀✋

🔸‏مشاوره تو تبلیغش نوشته در ۲۰ روز هم میشود پزشکی تهران قبول شد، بابا اگه سوالای کنکور با جواباش رو هم به طرف بدی یه ماه طول میکشه حفظش کنه تو ۲۰ روز فوقش بتونی بهش یاد بدی سر جلسه چطور کیک و ساندیس رو بخوره😁

🔹همسایه ما چهارتا پسر داره؛اسماشون اینجوریه:
جلیل
جلال
خلیل
سعید!!
هرجور حساب میکنم اسم آخریه رو باید میذاشتن: «خلال»😂

🔸یارو هر سه ماه یه بار میره سفر اروپا ویزاش باطل نشه، اونوقت منم روزی یه پیام میدم تو گروه تا نندازنم بیرون😕

🔹خيلی دوست دارم فاميلامون بدونن من هيچ‌وقت بهشون سلام نرسوندم✋😂

🔸‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️

میگن تو ژاپن یکی از شیوه‌های غیرمستقیم مردان برای خواستگاری، پرسیدنِ سوالِ "حاضری لباس‌هایم را بشوری؟" از معشوق خود است.

حالا فک کن تو ایران بری خواستگاری اینو بپرسی. جوابایی که می‌شنوی👇

نوکر بابات غلام سیاه!

زن می‌خوای بگیری یا کلفت؟

همون بده ننت بشوره!

لباسا منم تو باید بشوری مرتیکه!

من خونه بابام دست به سیاه و سفید نزدم، بعد بیام لباسای تو چلغوزو بشورم!😑😐😂

😁😉

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ژاپنیه خیلی خوب بود😁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740

🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏

فقط اخریه تو ایران یارو میره خواستگاری باید بگه حاضری لباسامو بشوری اتو کنی غذامو بدی ظرفامو بشوری زیر پامو جارو کنی طی بکشی در کل ازم مراقبت کنی مثه گل ننه بابامم تحمل کنی بچه خواستم بیاری....اوووه سن خواستگاری میگذره هیچ زنیم بله نمیگه

عمرو روزی با حساب و کتاب است پس نترس و طمع نکن «لقمان»

وای رازداری رو بگوووو.منم یادم میره کلا چی گفتن😂

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.