2733
2734
مادر شوهر من تمام افتخارش اینه که بچه هاش دست به سیاه و سفید نمی زنن البته هرزگاهی یک طوفانی به پا می کنم تا شاید شوهرم از جاش یک تکونی بخوره کلا بچه هاشو بی مسئولیت بار اورده ........به خدا من اگه شوهرم این طوری بود تا عمر داشتم برای پدر و مادرش خدابیامرزی می گفتم
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
قربونت sarah جان ، حالا معمولا همه کارهایی که شوهرم بطور عادی و روزانه انجام میده همه جا نمیگم. برای ما عادی شده. مثلا من که خودم کارمندم سالی ماهی یه بار نمیشه صبحونه درست کنم همیشه وقتی بلند میشم که صبحونه حاضر شده و میز چیده است و تا دست و رومو بشورم چایی هم برام ریخته. صبحونه پسرمم از اول همسرم آماده می کرد از وقتی بچه ام مهد می رفت تا حالا صبح ها من هیچ کاری باهاش نداشتم کلا صبحانه دادن و لباس پوشوندنش و راه انداختن صبح هاش مال پدرشه من فقط صبح ها صبحونه می خورم و آرایش می کنم و میرم سر کار.
درسته همیشه مادرشوهرمو دعا می کنم. امیدوارم منم بتونم پسرمو همین جوری بار بیارم تا بعد ها عروسم هم یه دعایی برام بکنه ;)
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشا الله پسر گلت هم عین پدر و مادرش خوب بار میاد .........ولی دوستم به همه نگو به خدا چشم می خوری درضمن خیلی قدر همسرت رو بدون البته معلومه شما خیلی خوبی که همسرت برات این کارها رو با جون و دل انجام می ده انشا الله خوشبخت باشی
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
منم تا حدی تمیزم .البته از وقتی بچه اومده مخصوصا سال اول واقعا نمیرسیدم .ولی الان خیلی بهتر شده .منم همیشه سعی میکنم هر چی رو برمیدارم همون موقع سر جاش بذارم مثلا اگه از بیرون میام امکان نداره لباسمو بندازم رو تخت بگم بعدا بر میدارم همون موقع میزنم به جا لباسی و میذارم تو کمد برای پسری رو هم همینطور . ولی امان از شوشوی گلم که در عرض یه ثانیه کل اتاق خواب و سالن و بهم هم میزنه . اگه ریخت و پاش اون نبود خونه همیشه تمییز تمییز بود ولی دیگه ............ .اوایل خیلی گیر میدادم ولی جز حرص خوردن و اعصاب خوردی هیچی نبود الان تقریبا بیخیال شدم چون دیدم فایده نداره .اون میریزه من پشت سرش جمع میکنم . بعضی وقتا که دیگه خیلی کم میارم دوباره دادم در میاد اما تاثیرش شاید یه ساعتم نباشه !!!!!
2731
منم عادت کردم کارارو با هم انجام بدم.شاغل باشی و بخوا ی به سه تا بچه ،دوتا کوچک و یکی بزرگ !!!!برسی خب طبیعیه که زیاد به بشور بساب نرسی.خونهم همیشه مرتبه در حدی که آرامش اعصاب داشته باشم نه در حد وسواس چون عقیده دارم زندگیم مهمتر از وسایلشه!
سالومه جان الهی همسرتون خیر دنیا و آخرت و ببینه...................

وای فکر کنم اسکار شلخته ترین و بی مسئولیت ترین و باید به همسر من داد.............

البته اخلاقهای خوبش زیاده ولی این شلختگیش من و رنج میده اگه کمد لباس شو کسی ببینه فکر میکنه دینامیت منفجر شده.....

هر چی استفاده میکنه همینطور توی خونه ولو هست من به روانشناس گفتم گفت شما براش انجام ندید ولی خداییش بعضی وقتها آبروی آدم میره..

پدرش هم همینطوره ومادر شوهر بیچارم و داره رنج میده..................

فکر نکنم کسی توی ایران به پاش برسه برعکس من که حتی ترتیب ظرفهای جاظرفی برام مهمه..........

کلا اهل زحمت کشیدن نیست..........

اوایل که سر کار میرفت هر روز یک بهانه ای میاورد..............

گاهی واقعا از دست این اخلاقش خسته میشم..................

خیلی مهربونه ولی تنبلیش غلبه داره..

مثلا گاهی که حالم خوب نیست و ازش میخوام ظرف ها رو بشوره اونقدر کثیف و چرب میشوره دلت نمیخواد دست بزنی.........

کلا سعی میکنه کاری که بهش واگذار میشه طوری انجام بده تا دیگه توقع نداشته باشی..........

ولی من خیلی تمرین میکنم که به روی خودم نیارم..................

جالب اینه کافیه یک نفر تازه وارد بگه بیا جونت و بده با سر میره................

خیلی هم زود ناراحت میشه و فقط دوست داره ازش تعریف بشه کلا شخصیت خود شیفته ای داره..............

بر خلاف من که برام علاوه بر ظاهر ........باطن و عمق یک کار مهمه اون فوق العاده ظاهر بین هست..........

فقط از خدا میخوام به من و امثال من صبر بده..............

جالبه که هیچ کس باورش نمیشه همچین شخصیتی داشته باشه............
شوهر منم زیادی تمیزه من خودم خیلی اهمیت میدم ولی شوهرم یه جور دیگه است من تا حالا یادم نمیاد جارو زده باشم به خونه همش خودش و مرتب هر چیزی که بر میداره سر جاشه اینقدر که میشه چشم بسه همه چیزو پیدا کرد واقعا میگم اصلا لازم نیست دنبال چیزی بگردم تو خونه ولی یادمه اوایل که ازدواج کرده بودیم مثلا یه چند ماه اول جوراباشو جمع میکرد اخر هفته میشست ولی بعدش نمیدونم چه معجزه یی رخ داد که هر وقت از سر کار کیاد خونه با این که کارش هم شرکتی هست یعنی کثیف نمیشه ولی قبل از انجام هر کاری اول دوش میگیره حتی اگه مهمون داشته باشیم عادت کرده همونجا هم جوراباشو میشوره واقعا خیلی خوبه اصلا حرص نمیخورم توی چیدن میز جمع کردنش کمکم میکنه بعد از غذا برام چایی میذاره خیلی مواظب هستش که من سردرد نگیرم واقعا محبت میکنه خدا عمرش بده من ازش راضیم
خانمها ...

مراقب باشید چه خودتون چه همسرانتون ... تمیزیه بیش از حد و یا موردی که سالومه اشاره کرده که تمیز میکنه و مرتب میکنه انگار خط کش گذاشتن ... نشونه ی خوبی نیست ...

هر چیزی حدی داره ..

همسر من مشاور خانواده ست ... و با این موارد زیاد برخورد داشته که بعد از مدتی دچار حالات روحی آزار دهنده ای میشن بیشتر برای خودشون البته ...

حتما مراقب خودتو و افکارتون باشید ، وسواس شروع بیماریهای زیادیه ...

و علتش هم رسوب سودا در مغزه ... که به مرور مشکلات بدتری ایجاد میکنه و باید درمان بشه ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
همه تمیزا یه وجه اشتراک دارن اینکه همون لحظه کارشون رو انجام میدن نمیذارن روهم تلنبار بشه....افررررررررررین....ولی یثه سوال دارم وفتی میرین خونه دیگران که معمولی اند چه حسی دارین؟بدتون میاد یا براتون بی تفاوته؟
بین من خیلی تمیز و مزتیه همیشه خونم با بچه 8 ماهه که مدام کار داره و واقعا وقته ادم کمه دلیلشم اینه که اصلا نمی ذاره بهم ریخته بشه یا کثیف بشه یعنی هر چی رو از هر جا بر میدارم بعد از استفاده سر جاش می ذارمهر جام کثیف میشه سریع تمیزش می کنم اینجوری هم همه جا همیشه تمیزه هم سنگین نمیشه که به ادم فشار بیاد
وای عسل جان من دیوونه می شم اگر برم یه خونه ای که بهم ریخته باشه رو وسایل اشپز خونه لک چربی باشه دستشوییش خیلی براق نباشه تو ذهنم تا بیام صد بار اون خونه رو مرتب می کنم و تمیز می کنم