2733
2734
عنوان

رابطه بین بتا پایین و بارداری پوچ....کمکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 37804 بازدید | 185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها .
من یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
بعد 5روز عقب افتادن رفتم از بتا داوم 123بود ، 4روز بعدش رفتم دوباره از دادم 130شد .
به دکتر نشون داوم گفت خیلی پایینه ینی مشکوکه.
دوباره بعد 3روز از داوم 63شد .
به نظرتون این ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سونو که انجام دادم یه کیست تخمدان دارم سمت چپم .
مشکوک به خارج رحنی یا فیبروم هستن .
حالا نمیدونم.
پایین اومدن بتا واسم تعجبه ، ینی چی خب ؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا راهنماییم کنین.
خدایا، به داده ات و نداده ات شکر.....که داده ات نعمت است.....و نداده ات حکمت...... .کوچولومون وارد هفته 23 شده."خدایا شکرت"

بچه ها من پریودم عقب افتاد شنیه ازمایش دادم بتام 59 بود و امروز شده 88

خیلی درد دارم ولکه بینی

رفتم سونوی واژینال کرد گفت هیچی معلوم نیست دوباره قراره امروز برم

نمیدونم چمه خیلی  میترسم

آره سقط شد

الهههههی

منم با این بار ۳ مرتبه همین شرایطو تجربه کردم.

هربار اولش خوب پیش میره و بتا میره بالا ولی ازیه جایی دردام شروع میشه و بعدم بتام افت میکنه و سقط میشه. الانم دقیقا توهمین شرایطم

سلام به همگی.من ۲۰شهریور آزمایش دادم حامله بودم عدد بتا هم۲۵۰بود.بعدم به دکتر مراجعه کردم.اما دیروز لک دیدم و رفتم دکتر گفت تو ۶هفته ای و خودش منو سونو کرد و گفت چیزی نمیبینم ممکنه حاملگی پوچ باشه  برای ۱مهر برام سونو نوشت.وگفت همین حالا برو دوباره آزمایش بتا بده.آزمایش بتا شده بود ۱۳۹۱ نسبت به پنج روز پیش.یعنی بازم احتمالش هست حاملگی پوچ باشه.خیلی نگرانم

2706