2737
2734

مامانم دیروز سبزی خرید یه مقدارشو نشست داخل پلاستیک گذاشت‌ امروز خواهرم گفت شستن بخور منم خوردم الان خیلی میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای وای سبزیه نشسته غیر از کرونا کلا خیلی خیلی بد هست واسه روده،حالا که خوردی واسه کرونا نترس چون از دیروز تا حالا مونده بوده دیگه کروناش پریده😁

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2731

دیگه خوردی دیگه ایشالا چیزی نمیشه

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

😂 فکر کنم خواهر عمدی گفته 

کرونا نمیگیری ولی شیر واینا بخور باکتری کرمی چیزی نگیری 

لیمو هم بخور 

به خودتم تلقین نکن تلقین کنی مریض میشی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2740
احتمالا نقشه قتلمو کشیده 

خدانکنه 

نه برو ببین چیکارش کردی تلافی کرده😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
یعنی مطمئن باشم کرونا روش نیست؟؟ 

چی بگم والا،حالا اگر مطمئن نباشی میخوای چکار کنی،میزنی عقب نمیخوری😐خب عزیز من چاره ای نداری دیگه ولی خب کلا دکتره توی تلویزیون میگفت راه انتقال از طریق میوه واینا خیلی پایینه نگران نباش

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
چی بگم والا،حالا اگر مطمئن نباشی میخوای چکار کنی،میزنی عقب نمیخوری😐خب عزیز من چاره ای نداری دیگه ول ...

میگن 9 ساعت رد سبزیجات میمونه این 24 ساعت بیشتر گذشته از خریدشون