2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین یه لحظه

143 بازدید | 12 پست

اگه واقعا مطمئنید جواب بدید

آیا سونو سه بعدی روی جنین تاثیر دارع؟!

ضرر داره براش؟!

میشه برای سلامتی دخترم یدونه صلوات بفرستی؟!؟!ممنونم🥳🙏🏻🥳🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله.برای اینکه تصویر سونوی سه بعدی تشکیل بشه باید مایع دور جنین تقریبا به نقطه جوش برسه.اتفاقا یه مد ...

واقعاااااااا؟!؟!

پس نمییییرم

2728
واقعاااااااا؟!؟! پس نمییییرم

یه وقتایی لازمه برای سلامتی جنین که اگه خدایی نکرده مشکلی داشت وقتی هنوز کوچیک تره ...

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

آره بچه رو آبپز میکنه.

تصورش میکنم دلم برا بچه آتیش میگیره تو خودت میتونی تو آب جوش دووم بیاری 😥

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...
2738

سوتوی سه بعدی برای زمانیه که جنین مشکلی داشته باشه و تو سونوی معمولی مشخص نشه

من یبار به دکترم گفتم برام سونو سه بعدی بنویسه. گفت واسه چیته . بچه سالمه و مشکلی نداره. مثلا واسه ی کلاس دادن میخوای سونو سه بعدی بگیری؟ 😀حسابی خجالت زده ام کرد.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم اواخر بارداری خییلی دوست داشتم زودتر صورت دخترمو ببینم ولی واقعا نمی ارزه ایشالا سالم و سلامت ب ...

ممنون عزیزم انشاءالله

آره منم دوس داشتم ببینمش ولی اگه ضرر داره که اصلا نمیکنم

سوتوی سه بعدی برای زمانیه که جنین مشکلی داشته باشه و تو سونوی معمولی مشخص نشه من یبار به دکترم گفتم ...

آره خب دکتر به منم گفته مشکلی نداره و سالمه خودم دلم میخواست بدم که ببینمش اما اگه اینطوریه که کلااااا قیدشو میزنم

آره خب دکتر به منم گفته مشکلی نداره و سالمه خودم دلم میخواست بدم که ببینمش اما اگه اینطوریه که کلااا ...

انشالله تنش سالم باشه

عجله نکن بزودی اون رو میبنی. و تو بغل میگیریش.

جالب اینجاست که خیلی گرونتر از سونوی معمولیه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
انشالله تنش سالم باشه عجله نکن بزودی اون رو میبنی. و تو بغل میگیریش. جالب اینجاست که خیلی گرونتر ا ...

آره انشاءالله