2733
2734
اخه سردراوردن نمیخواد واردش نشدم وگرنه مخم از اون بهتر کار میکنه کلی پول دادم بهش تا این خونه ۳ خواب ...

خب خودتم داری توش زندگی میکنی دیگه

سر دراوردن میخاد .نه تنها بورس .هر کاری ک بخای عکس العمل نشون بدی، باید ازش سر در بیاری

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه سردراوردن نمیخواد واردش نشدم وگرنه مخم از اون بهتر کار میکنه کلی پول دادم بهش تا این خونه ۳ خواب ...

اشتباه کردی بزارید مرداتون خودشون خیلی بیشترازشماها تلاش کنن اون وقت ارتباطش وزحمت شما جز ناراحتی ارزشی نداره حالا بجای سه خواب ۲خواب میگرفتی بقیه اشو میزاشتی که ۵سال برای وسیله صبرنکنید البته نظرمنه

اشتباه کردی بزارید مرداتون خودشون خیلی بیشترازشماها تلاش کنن اون وقت ارتباطش وزحمت شما جز ناراحتی ار ...

دوخواب داشتیم کوچک بود برامون من کارهنری میکنم اتاق میخواستم برای کار 

2731
دوخواب داشتیم کوچک بود برامون من کارهنری میکنم اتاق میخواستم برای کار 

موفق باشی ولی زیاد حرص نخور شوهرشما خودش هرکاری بدون مشورت شمامی کنه بزار کمی آب بندی بشه نخریدم نخرید فدای سرت

من اشتباه کردم صبح رفتم بهش گفتم؟ یا میزاشتم این کاری که شروع کرده انجام بده دخالت نمیکردم؟ خواهرش ...

عزیزم شوهرت عصبی بوده اول صبح زمان مناسبی برای شروع بحث نیست خودشم الان پشیمونه ولی کلا به شوهرت بگو بورس و دلار راه خوبی برای درآمد زایی نیست مطمئن باش تا چند وقت دیگه بورس ریزش میکنه دلار میاد پایین بعدشم کارشناسای بورس میگن سرمایه زیاد نباید تو بورس بذارین نهایتا ۳ ۴ تومن نه ۷۰ تومن به خواهرشوهرتم دوستانه بگو لطفا تو کار ما دخالت نکن نمیدونم ما ایرانیا کی میخواییم یاد بگیریم تو زندگی اطافیانمون دخالت نکنیم

2740
عزیزم شوهرت عصبی بوده اول صبح زمان مناسبی برای شروع بحث نیست خودشم الان پشیمونه ولی کلا به شوهرت بگو ...

منم همینو گفتم اصلا سررشته نداره نمیدونم کدوم خری اومده راهنماییش کرده خواهرشم مدام هی میگفت اینو بخر اونو بخر تو تماس تصویری شوهرمم پای برنامه بورس

ظهر شوهرم اومد گفت شنبه خونه رو میفروشم مهریه تو میدم بچه رو هم ور دار ببر

دیوونس بخدا نه صبحانه خورد نه ناهار نه شام قهر کرد!!!!!