2733
2734

عزیزم اگر همسرت اهل مشورت هست وتوبورس ضرر کرده نترس ، اگرسهم های خوبی گرفته باشه بعدازمدتی جبران میشه.

ولیکن امیدوارم خودش اقدام به خرید بورس نکرده باشه اگرتجربه نداره و باید بامقدارکم واردبازار بورس بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي ناراحت شدم فكر نكنم رفتار شوهرتون ازخسيسي باشه وبيشتر براي اينه كه ميخوان پولشون رو بيشتر و سرمايه كنن پول كه هر روز داره بي ارزش تر ميشه فشار روشون مياره همش  ميگن بعدا ميخرم معلوم نيست ادم فردا باشه يانه ضررم  كرده صبحي سر شما خالي كرده

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2728

میدونی خودشم عصبانی بوده از ضررش شما هم اومدی شما هم تو اوج عصبانیتش سرزنشش کردی اونم عصبانی تر شده 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
اول اینکه ۳ تومن چیزی نیست هستند بیشتریا که توی ضرر هستند و الان یه تیکه است بورس اصلاح هست دوباره ض ...

همینن امروز ایران خودرو وسایپا۲۰درصد روی قیمت گذاشتن کاهشی باشه مدت کمه دوباره افزایشی هست

2740
چه کمکی؟

برو اینترنت سرچ کن یادبگیر چندجا که سیگنال میده عضو شو 

درسته واسه شروع مبلغ خیلی زیادی وارد کردین اما حتما کسی هست بهش یاد بده چیکار کنه

انواع قاووت(قوتو) کرمان و سرلاک خانگی برای شما عزیزان و نوزادان شما که تاثیر زیادی در وزن گیری دلبدنتون داره هم خیلللی خوشمزه اس هم فواید زیادی داره (سرلاک شش ماهگی و هشت ماهگی)تلگرام(sokot343)  من یه زن مستقل و محکمم که برای زندگی خودم و دخترام تلاش میکنم

وای خانم اینهمه زندگی خوبی داری چرا نق میزنی

ده میلیون خیلی واقا

راس میگه سر در نمیاری نرو رو مخ

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بعد برای خرید نکرد ایا خسیس نیست؟ یاکه وسواس تو خرید داره؟

بعدش هم وقتی مردت خودش عصبی وناراحت هست شما نرو نمک بریز رو زخمش... حرف نزده رو همیشه میشه زد 

واجب نبود یهو اشتباهش و چوب کنی بزنی سرش😐😐😐

سعی کن با تعریف ازش خودتو بهش نزدیک کنی و اعتماد کنی وباسیاست بری جلو 🙅🙅

وای خانم اینهمه زندگی خوبی داری چرا نق میزنی ده میلیون خیلی واقا راس میگه سر در نمیاری نرو رو مخ

اخه سردراوردن نمیخواد واردش نشدم وگرنه مخم از اون بهتر کار میکنه کلی پول دادم بهش تا این خونه ۳ خوابه رو خرید از کارهایی که کرده بودم 

شوکه شدم اینقدر پول گذاشته اخه دهن بینه هر کی یک چیزی میگه گوش میده بنظرتون سود و منفعتی داره بورس ...

فعلا تا۲۲بهمن جلوی حباب بورس میگیرن ولی بعداز۲۲بهمن هیچی مشخص نیست اون موقعه ترسناکه