2737
2734
عنوان

:)میشه دو دقیقه وقت بزارین؟

149 بازدید | 12 پست

راستش من خودمو گُم کردم! 

وقتی ۱۷ سالم بود یه پسری رو دوست داشتم خیلی خیلی خیلییییییی زیاد اما اون رفت! و ضربه ی خیلیییییی بزرگی خوردم

تا خودم رو جم و جور کردم خب خیلی طول کشید. 

وقتی یه سری پیج تو اینستا میبینم منم دلم میخواد ازدواج کنم ، عروس بشم ، و حتی مادر بشم 

اما حالللللم از ازدواج هم بهم میخوره

همش با خودم میگم ینی واقعا یکی ممکنه منو دوس داشته باشه؟ اصن واسه چی باید یکی منو بخواد؟ یا همش میترسم کسی ا من خوشش نیاد 

میترسم مثثثلا اگه ازدواج کردم ، اون طرف ا اندامم ، اخلاقم ، یا هرچیه من خوشش نیاد 

ا خودم متنفرمممم و نمیدونم چیکا کنم 

اصن حالم از جنس مخالف بهم میخوره و دائم میگم چطور ممکنه یه نفر ا من خوشش بیاد

من حتی وقتی دوستام توی واتساپ ویدیو کال میگیرن خودمو نشون نمیدم یا هیییییچ حتی برا مامانم هم وویس نمیفرستم 

ا خودم متنفرم و نمیدونم دلیلش چیه

کسی نظری نداره؟ :)))))

people don't heal your they leave scars :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مث خودمی.منم اعتمادبه نفسم پایینه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740

ببین گلم بخاطر اون ضربه احساسیه که خوردی.تا چند وقت اینستا و چت رو تعطیل کن .کتاب بخون.ورزش کن.باشگاه برو .قران بخون واقعا اروم میشی نه اینکه ادم مقدسی باشما واقعا اثرشو دیدم.اینکارا رو بکن و رابطه ات رو با خدا تقویت کن .خودتو پیدا میکنی .تنها کسی که از همه عالم بیشتر بهت بها داده خداست.حرمت تو از همه موجودات عالم بیشتره.اونقدر شاد و قوی و سالم شو که بقیه ارزوشکن باشه یه لحظه پیشت بشینن و باهات حرف بزنن.این قانون دنیاست ... اولین کسی که به بقیه یاد میده چجوری باهات رفتار کنن خودتی ...اگه منتظری یکی بیاد نجاتت بده باختی ... پاشو و قوی باش.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

وقتي آدمه بي اعتماد به نفس میبینم دوس دارم زمینو زمانو فش بدم آخههه مگه تو چي کم داري؟ مگه چه ایرادي داري که انقد از خودت بدت میاد؟ چطور ممکنه واسه خانواده ي خودت وویس نفرستي و انقد خودتو بد ببیني ، مگه میشه رفیق داشته باشیو موقع ویدئوكال خودتو نشون ندي پس این چه رفاقتیه! چرا ازدواج نکرده انقددد واسه خودت دغدغه ي فکريه الکي درست کردي و حالا که درست کردي ازشون براي خورد کردنه خودت استفاده میکني؟ تو که از الان نگرانه اندام و اخلاق و چهرتي لااقل بهشون بیشتر برس که بهتر بشي و دیگه اینهمه ناراحتي و کمبوده اعتماد به نفس نداشته باشي در رابطه با شکست عشقیتم باید بگم که اصلااا مهم نیست رابطه ي قبلیت ، قسمتت نبوده وایسا تا جفتت بیاد تو زندگیت البته نه که اونموقع هم انقد بي اعتماد به نفس باشي بدبختو فراري بدي

مطمئن باش تو در درجه ي خودت فوق العاده اي و جا واسه بهتر شدنم داري رو خودت كار كن و هربار خودتو يه مرحله ببر بالاتر

واسه خودت ارزش قائل شو

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋

خودت رو دوس داشته باش دختر

برای همه داشته هات شکر گزار خدا باش

قبل از هر چیزی هم گذشته رو فراموش کن! 

امید به آینده، انگیزه، خودباوری 👍 این نسخه‌ تو رو نجات میده 

خودتو فقط با خودت مقایسه کن با شرایط خودت.. این یه راهه که اعتماد به نفست تقویت شه

با خدا رفیق باش که تنها رفاقت بی ضرر و زیان  رفاقت با خداست..بهش اعتماد داشته باش  همه جوره🌌🙃

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
راهی پیدا کردی براش؟ :]

نه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..