2733
2734
متاسفانه پسرم نمیفهمه همونقدر که منو میخاد باباش میخاد چطوری بگم نرو سمتش وقتی باباش لبخند میزنه؟

ارره نمیشه پسر منم عاشق باباشه ...حالا همسر منم بیحوصلس نسبت به پسرم ولی خیلی باهاش حرف میزنم میگم باهاش بازی کن به حرفاش گوش بده و خدایی همسرم گوش میده هرچند همون لحظس بعد یادش میره ولی هـــــر بار نصیحتش میکنم و نا امید نمیشم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
😢پسرت چند سالشه  طلاق نگیر،اگه پول نداری فقط بیشتر مواظب پسرت باش و سعی کن میونشونو خوب کنی

پسرم ۵ سالشه 

بحث طلاقم نیست

کل زندگی و خونه و ماشین و زمین و هر جی شوهرم میخره به نام منه

بحث پولم نیست

میخام زندگیم درست کنم

بدا خراب کردن فرصت هست

بخام بزارم برم چی نصیبم میشه بچم بدبخت تر میشه باباش دوست داره منم دوست داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارره نمیشه پسر منم عاشق باباشه ...حالا همسر منم بیحوصلس نسبت به پسرم ولی خیلی باهاش حرف میزنم میگم ب ...

اره حرف میزنیم اگه حالش خوب باشه

نهایت یک روز اثر داره

البته اخرین باری که باش حرف زدم گفتم خودت از تربیت بچه بکش کنار بچه با داد تربیت نمیشه بچه ارامش میخاد

و در نهایتم بش گفتم بخاطر پسرم دارم بات زندگی میکنم

وگرنه بخاطر این اخلاق گندت صدباره میزاشتم میرفتم

به نظرم خیلی خوبه توی این مسئله با یک شخص سوم آگاه و باسواد (مشاور در صورت داشتن این موارد) مشورت کن ...

اره واقعا دلم خونه برای گریه های امشب بچم

بعدم میگه چرا منو بردید دکتر فکر نمیکنم یادش بره

منو مقصر میدونه صورتش بخیه شده

2731
اره حرف میزنیم اگه حالش خوب باشه نهایت یک روز اثر داره البته اخرین باری که باش حرف زدم گفتم خودت ا ...

واقعا بچه ارامش میخواد ....اگه همسرت ارامش نمیده تو رامش بده به پسرت مهربونی یه مادر معجزه میکنه ...همیشه بخند هرچند الکی به پسرت خیلی محبت کن که ببینه محبت کردن چقد قشنگه که خشونت رو از پدرش یاد نگیره....یه مادر همیشه فداکاری میکنه برای زندگی

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
واقعا بچه ارامش میخواد ....اگه همسرت ارامش نمیده تو رامش بده به پسرت مهربونی یه مادر معجزه میکنه ... ...

من خوبم و ارومم همسرمم همیشه اینجوری نیست

اونم خوبه

ولز در کل شوهرم حد وسط نداره یا زیادی خوش و خوبه

یا عصبانیخ

شاید مسخرم کنی اسی ولی ی چهل کلید بخر و از ابش ب چهار گوشه ی خونت بریز  و همچنین ب شوهرت بخورو ...

چی هست؟ تا حالا نشنیدم و نکردم از اینکارا

مبشه بگیه چیه و چکار میکنه؟ برا چی خوبه؟

من خوبم و ارومم همسرمم همیشه اینجوری نیست اونم خوبه ولز در کل شوهرم حد وسط نداره یا زیادی خوش و خو ...

گلم حالا شوهرت این کارو کرده درسته خیلی اشتباه کرده ولی مهم اینه تکرار نشه ...حالا برای همه ما پیش میاد که از روی عصبانیت واکنش بد نشون بدیم حالا با شدت کم یا زیاد

خدایی واسه بچه ات شبها قصه میگی، خدایی چقدر اسباب بازی‌های مورد علاقه شو میگیرن براش و چقدر خودت و پ ...

شبها بیشتر وقتها خودم قصه میگم یا کتابی که خودش انتخاب کنه میخونم

البته الان چند وقته باباش براش قصه میگه

قد یه اطاق اسباب بازی داره

کم و بیشم من یا باباش باهاش بازی میکنیم

من عشق بی قید و شرط دارم

واقعا اولویتم ت  همه چیز بچمه

ولی کلا شوهرم ادم حامی نیست

اولدیت اولش خودشه اخرشم خودش

یه صربه کوچیک به صورت نتیجش میشه این صربه به بچه

گلم حالا شوهرت این کارو کرده درسته خیلی اشتباه کرده ولی مهم اینه تکرار نشه ...حالا برای همه ما پیش م ...

اخه فک کن این تفاق تو چشم بچم میفتاد

عصبانیت یه لحظه واقعیتش بدام قابل تصور نیست

نمیدونم بهش فکر میکنم بدم میاد ازش

اخه فک کن این تفاق تو چشم بچم میفتاد عصبانیت یه لحظه واقعیتش بدام قابل تصور نیست نمیدونم بهش فکر م ...

اره والا خدایی نکرده اتفاق بدتری میوفتاد و قابل جبران نبود چی...کم نبودن بچه هایی که فقط یه تنبیه ساده باعث مرگشون شده البته بلانسبت پسرت صدساله شه

حتما پدر و مادر شوهرت باید بفهمن با بچه ات برو و به شوهرت بگو بچه خودش گفت اصلن بزار زبون بچه ات که ...

از بچم خودم پرسیدم صورتت چی شده 

میگه خورد به نرده

البته احتمالا راست میگه یا خورده به نرده یا هر جا ته ذهنش فکر نمیکنه علتش باباش بوده

میگه خورده نه نرده 😢😢😢 اونقدر سریع اتفاق افتاد من متوجه نشدم بخوره به نرده