2733
2739
عنوان

دارم دق میکنم....از ناامیدی

282 بازدید | 16 پست

پسرم چشماش مشکل مادرزادی داره 8 ماهه که دور خودم دارم میچرخم و امروز یه دکتر کامل آب پاکی رو ریخت رو دستم.دارم میمیرم  

خدا با منه حسش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با نظر یه دکتر که نمیتونی ناامید بشی خدا بزرگه با رشدش ممکنه خوب شه ظاهر چشمش چطوره؟

کلی دکتر رفتم دیگه اینا نفر اول تو ایرانن.خیلی لرزش داره یکیش هم داره انحراف پیدا میکنه.اصلا تا حالا بهم نگاه نکرده.وقتی میبینمش جیگرم میسوزه.قلبم داره آتیش میگیره ولی کاری نمیتونم بکنم.وقتی ازم میپرسن چرا چشماش اینقدر تکون میخوره دلم میخواد همون لحظه بمیرم.اولاش خیلی میگفتن که با رشدش خوبتر میشه ولی امروز کلن گفت نمیخوام الکی امیدوارت کنم

خدا با منه حسش میکنم
2740
خدا کنه.برامون دعا کنید.خیلی امید داشتم امروز یهو حالم بد شده

انشالله عزیزم الهی خدا به شما و بچه رحم کنه همه چی خود بخود درست شه اصلا نیاز به دکتر و عمل هم نداشته باشه چند ماهشه؟

آخی هنوز نوزاده حیوونی 😢😢😢

اره سه ماه و نیمش بود که فهمیدیم.خیلی داغون شدیم تازه خوب شده بودم که دکتره امروز گفت بپذیر نقصشو.پسرت نقص داره😢😢تو رشدش هم اثر گذاشته

خدا با منه حسش میکنم
انشالله که به حق امام جواد خدا خودش برات معجزه میکنه و چشم پسر گلت خوب میشه ودل تو هم شاد. براش صلوا ...

ممنون عزیزم.ان شاالله منم به معجزه دلم خوش میشه فقط

خدا با منه حسش میکنم