2733
2734
ختم امروز انجام شد🌻🍃

سلام عزیزه دلم . خوبی . سلامت باشی .  خادمیه اهل بیت و اقام ابوالفضل جان افتخاره . عزیزم مرسی که میومدی و اطلاع میدادی و تاپیک امام حسینی رو جلو میبردیم با هم ❤الهی حاجتت روا دلت شاد ان شاالله . الهی بحق سقای دشت کربلا بحق ناله های دل زینب دل امام زمانمونو از ما خوشنود بگردان ان شاالله و حاجات دل هممونو بزودی بخیر و براورده بفرما ان شاالله . الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم .حاجت دلت روا عزیزم . التماس دعا دارم از قلب پاکت .

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزه دلم . خوبی . سلامت باشی .  خادمیه اهل بیت و اقام ابوالفضل جان افتخاره . عزیزم مرسی ک ...

وااااااای ممنون از این همه دعای قشنگ😍❤🙏😘💐

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وااااااای ممنون از این همه دعای قشنگ😍❤🙏😘💐

سلامت باشی عزیزم . التماس دعا از دل پاکت دارم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزه دلم . خوبی . سلامت باشی .  خادمیه اهل بیت و اقام ابوالفضل جان افتخاره . عزیزم مرسی ک ...

مرسی بابت دعاهای خوبو قشنگت ان شاالله آقا اباعبدالله و آقام قمربنی هاشم آمین گوی دعاهایتان باشد♥️♥️🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2728
مرسی بابت دعاهای خوبو قشنگت ان شاالله آقا اباعبدالله و آقام قمربنی هاشم آمین گوی دعاهایتان باشد♥️♥️ ...

ان شاالله مرسی عزیزم  

@ملکه_یخی    

تموم شد چله؟🌻🍃

از یکم شروع کردیم و تا ۳۱ ام ماه پیش شد ۳۱ روز و ۹ ام شد ۴۰ روز . حالا ما ۴۱ روزش کردیم شد تا ۱۰ ام . درسته ؟🤔🤔

من امروز رو هم ۱۳۳ صلوات هدیه کردم به اقامون ابوالفضل .

آقاجان مددی 🤲🏻💚

2740
از یکم شروع کردیم و تا ۳۱ ام ماه پیش شد ۳۱ روز و ۹ ام شد ۴۰ روز . حالا ما ۴۱ روزش کردیم شد تا ۱۰ ام ...

آره گلم درسته🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
حاجت روا باشیم همه ان شاالله

سلام عزیزم . ان شاالله هممون عزیزم . ممنون که شرکت کردی حاجتت روا . اجرت با امام حسین