2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با چله حدیث کسا و نماز جعفر طیار.البته تا وقتی حاجت نگرفتم نمازشو ترک نکردم.هرجمعه میخوندم

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2738

سلام عزیز ☘️🌺

خانمی میگفت چله سوره فتح گرفته بود فوری شوهر کرده بود

بکی دیگه سوره جاثیه رو نوشته بود تو شیشه دربسته گذاسته بود و تو باغچه دفن کرده بود البته میگفت میشه جای تاریک هم بزاری

یه خانمی هم گفت یکماه سوره رعد رو خونده

یکی هم میگفت سوره طه رو خونده ولی نگفت چند مدت احتمالا چله بوده

حدیث هم داریم سوره احزاب رو بنویس تو شیشه یا کوزه دربسته بزاری دو یه جای مرتفع بزاری مثلا بالای کمد دیواری  اینا هم برا ازدواج خوبن 🍀🍀

و البته قطعا همه ی اینا باید درکنار این باشه که دختر خانم بیرون هم دیده بشه و روابط اجتماعیش هم در حد عرف خوب باشه 🍀🍀

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
کدومشون بهتره؟

والا من خودم که خیلی وقته متاهلم  برا دخترم هم هنوز وقتش نشده 

هیچکدوم رو خودم امتحان نکردم .فقط شنیده هامو جمع اوری کردم .

میخای  ازنوشتن سوره احزاب شروع کن بعد حدود یه هفته دیگه هم چله سوره طه رو بگیر 

اگه چله تموم شد و خبر خاصی نشد بقیه رو انجام بده 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️