2733
2739
دیروز رفتم جایی برای مصاحبه بعد شماره تلفن های شرکت رو نوشته میگه بخون برام
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
نمیدونم سوال هوشه چیه خوب سوال های هوش هم باید متخصص باشی توش
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
یا میگن نظرتون در مورد فضای طراحی شرکت چیه نطرتون در مورد طراحی سایتمون چیه بابا مگه من طراحم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا دوست دارم تجربه های استخدامی شون رو دوستان بیان اینجا بگن چه سوال هایی ازشن شده که براشون جالب بوده
سوالاش یه جوری خاص بوده زمینه کاری شرکت چیه ؟ من استخدام نشدم جایی ولی مصاحبه رفتم اکثر سوالا چیزای بی ربط و غیر تخصصی بیشتر عقیدتی و مذهبی و ...
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2740
شرکت فنی مهندسی بود ولی من تا حالا چند جا رفتم همش اینطوری بوده سوال های بی ربط و مسخره