2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پایینه خب... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

مشهدیا ک اینجا جمع شدین، دکتر سنتی میشناسین؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دور میدون تختی یه طب سنتی هست یه ساختمون بززگ میگن خوبه 

تو جلال ال احمدم فکر کنم جلال ۵۷ نزدیک مسجد شاگردای تبریزیان داروگیاهی دارن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بچه ها منظورتون اینه ک برا زندگی خانوادگی جای امنی نیست؟فقط چون پایینه؟یا نه دلایل دیگه ای هس؟ 

دزد و. معتاد زیاد داره و فقر بیداد میکنه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
منظورت دارو گیاهی؟

نه. عطاری رو نمیگم

پزشک طب سنتی

دور میدون تختی یه طب سنتی هست یه ساختمون بززگ میگن خوبه  تو جلال ال احمدم فکر کنم جلال ۵۷ نزدی ...

خبر نداری کارشون خوبه یا نه؟ 

شوهرم کلی متخصص رفت خوب نشذ

میخوام ی سنتی هم ببرمش 

شاگردای تبریزیان طب اسلامی نیس؟ 

بچه ها منظورتون اینه ک برا زندگی خانوادگی جای امنی نیست؟فقط چون پایینه؟یا نه دلایل دیگه ای هس؟ 

اون جاهاش که نزدیک حرمه خوبه ولی اخرای طبرسی جالب نیست اما قیمتاش پایینه خانواده های خوب هم مجبورن گاهی اونجاها زندگی کنن

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

برو لپه ایان .تو کوهسنگی .امیرکبیر .دقیقشو زنگ بزن.lapeian اینم تلفظش خخخخ

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵