2737
2739
عنوان

بالاوبالا.....مزخرف

790 بازدید | 27 پست
این بالابالا خوبه یا مزخرف؟
لطفا نظرتون وبگید.
دختر من از وقتی این تبلیغ ومیبینه،اخم کردن و بداخلاقی رو یاد گرفته.به نظر من که آموزش قبل از دبستان کودکان رودلزده از مدرسه میکنه و دیگه شوقی برای آموزش در دبستان نخواهند داشت.
خواهشا گول این تبلیغات رو نخورید،. مثل کرم حلزون .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یاد دادن الف ب و خواندن قبل از دبستان هیچ لزومی نداره و اصلا هم اصولی نیست

تو پیش دبستانی این آموزش داده میشه و بچه برای مدرسه اماده میشه............این پکیج ها فقط برای درامد و پول

ساخته میشه..........
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
دختر من هنوز 2.5 سالشه میگه برام بالا بالا بخرررررررر
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2738
گرونه یه ذره 7 تومن
ولی اصلا خوشمزه نیست
ن که خواهرم خودش رو کشت واسش رفتم واسش خریدم تا یکیش رو گدشت دهنش گفت آجی من نمیخورم تو بخور بزرگ شی خخخخخخخخ
عکس کاربریم رو میبینی
یعنی من و شوشو پیر شیم اینجوری بوس میکنیم
خخخخ فکرشو بکن
2706