2737
2739
عنوان

تکرار آکادمی گوگوش؟

3169 بازدید | 12 پست
بچه ها من روز سه شنبه سزارین شدم و چهارشنبه نتونستم برنامه خوندن بچه ها توی آکادمی رو ببینم. کسی می دونه تکرارشو توی این هفته می ذاره یا نه چون خیلی دوست دارم ببینمش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولا که مبارک باشه

دوما که منم ندیدم.. برنامه دیروز که آرمین و فریبرز حذف شدن و دیدم.. اما اجراشون و ندیدم. توی نت هم هرچی می گردم نیست که دانلود کنم

کی می دونه که چطوری و از کجا می شه دید؟ کسی ضبط نکرده؟
منم چون بردیا واکسن 6 ماهگی زده بود مجبوری رفته خونه مامانم اونا هم ماهواره هاشون و جمع کردن
2728
مرسی از همه بابت تبریک. چرا الان درد دارم ولی قابل تحمله و دارم مسکن می خورم. پس هیچکس نمی دونه تکرارش کی هست؟ آخه برنامه هایی مثل بفرمایید شام رو 10 دفعه توی هفته تکرار می ذاشت.

منم خیلی دلم برای آرمین سوخت. حقش اصلا نبود. کاش آوش به جاش حذف می شد.

بچه ها هر کس راهی پیدا کرد برای تماشای برنامه چهارشنبه شب لطفا سریع خبر بده
2740
مرسی از همه بابت تبریک. چرا الان درد دارم ولی قابل تحمله و دارم مسکن می خورم. پس هیچکس نمی دونه تکرارش کی هست؟ آخه برنامه هایی مثل بفرمایید شام رو 10 دفعه توی هفته تکرار می ذاشت.