2737
2739
با مشکلاتی که من دارم مگه میشه

نمیخوام شعار بدم ولی خدا خیلی خوبه ماها خیلی بی رحم شدیم

دقیقا وقتی حالت داغونه و از همه بریدی جوری دلتو اروم میکنه انگار ک تو فقط بندشی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

هیچ قدرتی

بزرگتر از خدا، خورشید و آدمی که ارزش

خودش رو میدونه نیست!

چرا هر متوقف شدنی بد نیست؟!؟!
دونده ها رو دیدی که بعد از دویدن زیاد یه مقدار حرکتشونو کندتر میکنن تا دوباره نفس گیری کنن و مسیرو پرقدرت تر ادامه بدن!؟پس یه وقتایی خدا درجا زدن رو سرراهت میزاره ،تا دوباره با قدرت بیشترنفس گیری کنی و پرقدرت تر ادامه بدی..

If i was a writer I'd had a better bio     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگیم پر مشکله

به قول قدیمیا ننال درویش که دردت میدهم بیش. 

تو این عالم هر کاری کنی هر حرفی بزنی هر فکری کنی نتیجشو میبینی اگه بخدا بی اعتماد باشی کاری باهات نداره اگه بهش توکل کنی از صمیم قلب خودش حلال تمام مشکلاتته فقط کافیه بهش از ته دلت امید داشته باشی نگو مشکلات خیلی که برا همه همینه شاید فقط نوعش باهم فرق کنه ولی همه درگیر مشکلاتیم 

ان مع العسر یسرا :بعد از هر سختی اسانی است 

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
2731
همه میگن "خدا". ولی مهم اینه که با چه ارتعاشی میگن . یکی با ارتعاش ناامیدی میگه ، یکی با ارتعاش طمع ...

اتفاقا همه طوره گفتم ولی هیچی نشد

الهم صل علی محمد و آل محمد
اتفاقا همه طوره گفتم ولی هیچی نشد

هروقت خیلی خسته شدی و بریدی و حس کردی که حتما یه نیروی اهریمنی بیرونی اجازه موفق شدن بهت نمیده با خودت یادآوری کن که خدا میگه ؛ من اگر بخوام کسی رو بالامیبرم حتی اگر همه دنیا بخوان اونو بکشن پایین و من نمیزارم و اجازه نمیدم بهش آسیب بزنن ؛ خدا خیلی محکم پشتت ایستاده امااا
خودت چی؟؟؟؟
خودت پشت خودت هستی؟؟؟؟
پشت خودت باش از هیچکسم جز خدا انتظار حمایت نداشته باش و تمام...
حتما برنده میشی...

به قول قدیمیا ننال درویش که دردت میدهم بیش.  تو این عالم هر کاری کنی هر حرفی بزنی هر فکری کنی ...

اگه از وقتی به دنیا اومدی همش توو سختی باشی چی، کاش انتخاب بدنیا اومدنمون دست خودمون بود، ناخواسته به این دنیا اومدم و رنج کشیدم

2740
اگه از وقتی به دنیا اومدی همش توو سختی باشی چی، کاش انتخاب بدنیا اومدنمون دست خودمون بود، ناخواسته ب ...

سرنوشتت دست خودته میتونی خوبش کنی 

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
هروقت خیلی خسته شدی و بریدی و حس کردی که حتما یه نیروی اهریمنی بیرونی اجازه موفق شدن بهت نمیده با خو ...

خدا بین بنده هاش تبعیض میذاره

دیگه خسته شدم

تو خسته شدی خدا چی بگه؟

خدا هرروز داره میبینه بنده هاش بهش پشت کردن و بازم‌روزیشونو میده

خدا میبینه که دارن به هم ظلم میکنن مواظبشون هست

خدا چی بگه ؟

اگه تو خسته ای خداااا چی بگه؟

برو یکم فکر کن 

یکممم به این که کی باید تو این دنیا خسته باشه 

تو 

بنده ها

کافرا 

.

.

.

.

نه توروخدا ناامید نباش 

خدا ماهه همیشه همراهه خدا عشقه یارو یاوره 

همیشه دست بنده اشو میگیره 

اگ ی روزی احساس تنهایی کردی مطمئن باش این خودتی که خدارو رها کردی و چشمتو روش بستی ولی خدا حتی ان زمان هم ولت نمیکنه

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
نه توروخدا ناامید نباش  خدا ماهه همیشه همراهه خدا عشقه یارو یاوره  همیشه دست بنده اشو می ...

من بدترین زندگی داشتم خیلی سخت و بد

2706