2733
2739
عنوان

سورپرایز شوهر ممنوع

1313 بازدید | 56 پست

من هرسال برای تولد و سالگرد ازدواجمون سنگ تموم میذاشتم! از فردا تولدش برای تولد سال بعد فکر میکردم!  در حدی ایده های جذابی اجرا میکردم که هرسال کلی آدم چشم انتظار بودن تولدش یا سالگرد ازدواجمون بشه ببینن من چیکار میکنم! مامانم و چند نفر دیگه همش میگفتن اینکارو نکن اشتباهه! وظیفه ی مرده که انقد خرج کنه و همسرشو سورپرایز کنه! مرد با خودش فکر میکنم من چقدر ایده آلم ، اما من با خودم میگفتم چه حرفا! کی گفته وظیفه ی مرده!! این قانونای بیخودو کی گذاشته؟؟ فکر میکردم فکر مامان و بقیه که بهم ایراد میگرفتند قدیمی عه!!خلاصه! الان بعد چند سال خودم به این نتیجه رسیدم!! همسرم فکر نمیکنه که کارام از دوست داشتن زیاده! فکر میکنه عجب آش دهن سوزی بودمو خودم خبر نداشتم! با خودش نمیگه همسرم داره تلاش میکنه منم براش جبران کنم تولدش!! سال به سال بدتر شد تو تولد گرفتن برام!! در حدی که الان سالی یکبار خرید میکنه، اونم تولدم که هم نیازامو برطرف کنه هم هدیه تولدمو داده باشه و با یک تیر دونشون زده باشه! انصافا قبلا اینطوری نبود، به مرور زمان اینطوری شد!! یا به قولی خودم خرابش کردم!! فهمیدم همه ی مردا مثل همن و هیچ فرقی بینشون نیست!! این تجربه ی من از زندگیمون بود!! نوشتم تا اگه کسی احیانا داره مثل من اشتباه میکنه از همین الان جلو مسیر اشتباهشو بگیره!! مخصوصا اولای ازدواج که پر از هیجانه و همسرمون کلی ذوق میزنه و همه چی خوبه خوبه 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا کادو هم نمیدم فقط تولدش دادم

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2731
2740

من همسرمو هميشه مناسبتا سوپرایز میکنم خفن

عوضش شوهرم با مناسبت و بی مناسب میترکووونه. 

نمیشه حکم کلی داد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم درامد همسرم در حد ماهی بیست میلیونه ولی دلم میخواد خودمم تو خونه کار کنم که واسه خودم پس انداز داشته باشم ولی خواهرم میگه کار نکن پررو میشه دیگه خرج خونه هم به زور میده .نمیدونم چکار کنم 

منم مثل تو ام .. سه سال براش چه ها کردم و سه سال تولد من به خاطر اینکه تو ماه محرم بود بم کادو تولد نداده .. 

منم به اینی که تو میگی رسیدم .. چشم خواهر ..

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
همیشه گفتم و الانم میگم، میانه روی رمز موفقیت هر رابطه اییه. بعد ازین اعتدال پیشه کن خواهر. ان شاء ا ...

فعلا تصمیم گرفتم اصلا دیگه جشن نگیرم!! فقط یک هدیه بهش بدم و تمام

2706