2733
2734
عنوان

خانمهای کرجی لطفا یک دکتر زنان خوب واسه زایمان معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 17294 بازدید | 35 پست
سلام عزیزم خانم دکتر فتانه زنوزی زیرمیزی نمی گیره بسیار مومن و باخداست و درکلینیک مهر عظیمیه مریض می بینند. مریض جدید قبول نمی کنن چون سرشون شلوغه ولی اگر رفتی اصرار کن و تا آخر بنشین انشااله قبولت کنند اگه از یک دکتر معرفی نامه داشته باشی هم خوبه .
من پیش سوسن کیانی میرفتم عالی بود.300ت 2/5پیش گرفت.بیمارستان قائم وکسری هممیاد.من قائم بودم.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها, کمک کنید لطفا, من زنگ زدم کلینیک خانم دکتر زنوزی اصلا وقت نمیده, یعنی مریض جدید قبول نمیکنه, راهی پیشنهاد می‌کنید? دکترهای دیگه هم خیلی زیر میزی میگیرن:-(
خدا جونم به بندگانت هدیه سالم و صالح عنایت کن
2731
شانی جان دکتر زنوزی اصلا فقط کسری زایمان میکنه، حضوری برو شاید قبول کرد.کسری فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه! من خودمم اونجا میخوام برم.هنوز تشکیل پرونده ندادم.اما مریض خود دکتر زنوزی ام.
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
2738
من خودم سزارین دومم هست ودکترم دکتر میترا محمدی فر بین چهارراه طالقانی وشهدابرج آرین طبقه سوم هست خیلی دکتر خوبی هست ومهربون ووقت میزاره بیمارستان کسری وقایم والبرز وامام خمینی ومریم میره وزیر میزی نمی گیره می گه پولم رواز بیمارستان می گیرم وخودش گفت کسری بهتره وکادر بیهوشی خوبی داره شمارش رو تو سایت پیدا کن هر وقت خواستی بری صبحش زنگ بزن منشی اش وقت می ده معمولا برای همون روز من پارسال یک کورتاژ اجباری (تشکیل نشدن قلب )پیشش داشتم وراضی بودم وبرای زایمان دوم پیشش می رم دو ماه دیگه البته اگه زایمان اول باشه سزارین اختیاری نمی کنه
دراوج مشکلات هم آرامش دارم ........چون من خدارو دارم
2706