2733
2734
عنوان

پریود و سردرد

| مشاهده متن کامل بحث + 34424 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها جون... من فوبیای بالا رفتن فشار خون دارم. البته فشارم نرماله ولی سرخود پرانول میخورم. سیرم زیاد می خورم. همیشه حالتهای سردرد و سبکی سر دارم. ممکنه فشارم زیادی اومده باشه پایین؟ یه دستگاه فشارستج داشتم انقدر مزخرف بود انداختمش بره....
2731
بابام فشار داره، البته اونم از 50 سالگی فشار گرفت...مامانم فشار خونش پایینه مثلاً الان در این سن 10-11 هست ولی من همش ترس دارم از فشار خون. زیادم دوست ندارم هی برم هر روز بگیرم. ولی هر بار گرفتم نرمال بوده. تو بارداریمم نرمال بود. آره نباید زیاد سیر بخورم.

سللم دوستان منم همینطور میشم   مبهش میگن میگرن قاعدگی اینم به خاطر افت شدید استروژن و هورمون عدی جنسی زنانه ست که قبل مریود به وجود میاد .من تحقیق کردم .میتونین میگرن قاعدگی رو سرچ کنید براتون میاد ‌