2733
2734
عنوان

پریود و سردرد

| مشاهده متن کامل بحث + 34323 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره فشارسنج های خانگی بخصوص چینی هاش معمولاً به درد سطل آشغال می خورن... کلاً زیاد فشار نگیرین بچه ها. تو سن کم آدم فشار بالا که نداره. فشار پایینم تا زمانی که عوارض نداشته باشه مهم نیست ولی اگر دیدین مشکلات جدی پیدا کردین باید به فکر درمانش باشین. گاهی کمبود بعضی از ویتامین ها هم مشکلات این طوری ایجاد می کنه ها
2731
وای منم همین طورم ونوس .البته برام عجیبه از وقتی حامله شدم و دو شکم زاییدم خیلی این مشکلات پریودیم کم تر شده...خوش به حال بعضیا که پریودای راحت و بی دردسر دارن البته سردرد چیزی نیست بعضی ها از درد شکم و دل و واژن می خوان سر به بیابون بذارن
اگر زمینه میگرن داشته باشی تغییرات هورمونی و فشار خون در دوران پریود سردرد شدید میده..که خوشبختانه درمان های خوبی داره فقط مسکن زیاد نخور ..حتما یک متخصص داخلی برو...
راستی یکی از دوستان گفته بود هر سردردی مال کم خونی نیست. آره درسته، ولی سردردی که فقط موقع پریود میاد سراغ آدم 90 درصد مال کم خونیه. می تونه مال افت قند، افت فشار یا مشکلات هورمونی هم باشه اما منشأش به هر حال پریوده
ساجده جون به اون صورت سردردی نیستم. حتی تو پریودامم اصولاً سردرد نمی گیرم ولی این بار این طوری شده. میگرن فکر نمی کنم داشه باشم فقط وقتایی که خیلی خسته ام یا کم خوابی دارم سردرد می گیرم.... نمی دونم چرا این بار این طوری شده. شاید چون قبل پری رژیم گرفته بودم
2706