2737
2739

آدمیزاد یک وقت هایی دلش را به"دریا" می زند!!!! وبه خلق الله رو می اندازد که برایش دعا کنند.....! امشب از همه التماس دعا دارم از آنهایی که از ته جانت لا به لای بعضی ها با چه""زوری"" بالا می آید....! آنوقت با همه ی وجود دلت را به "زمزمه ی خدایا" گفتن خلق الله خوش میکنی!! که اگر صدای تو به عرش نرسید! لااقل یکی از همین خلق الله صدایش آنقدر رسا است که عرشیان وفرشیان از ""خدایا گفتنش"" خدایا بگویند!!! .....التماس دعایت...... وقتی می گویم برایم دعا کن یعنی کم آورده ام!!! یعنی دیگر.......! کاری از دست خودم برای خودم بر نمی آید...!!! التماس دعا.....

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...

اسی جان متنت خیلی به دلم نشست آیه الکرسی میخونم.توروخدا شماهگ منو دعاکنین.هم خودم هم برادرم هم همه ی مستاجرها

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسی جان متنت خیلی به دلم نشست آیه الکرسی میخونم.توروخدا شماهگ منو دعاکنین.هم خودم هم برادرم هم همه ی ...

ممنونم عزیزم

چشم منم دعاتون میکنم🌷

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...
برات ایه الکرسی میخونم صلوات میفرستم خواهش شما هم ب ای من دعا کنید 

ممنونم عزیزم لطف میکنید چشم منم واستون دعا میکنم🌷

آخ ک چقد حرف دلم بود😓 داشتم بچمو شیر میدادمو گریه میکردم مامان دسته گلم سکته مغزی کرده ی سمتش لمسه جیگرم آتیش میگیره میبینم ب نوزادم نگا میکنه گریه میکنه ک‌نمیتونه بغلش کنه

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2740
آخ ک چقد حرف دلم بود😓 داشتم بچمو شیر میدادمو گریه میکردم مامان دسته گلم سکته مغزی کرده ی سمتش لمسه ...

ای جانم عزیزم انشاالله که هر چه زودتر حال مامان گلت خوب میشه کوچولوتو بغل میکنه😢صلوات فرستادم براشون

ای جانم عزیزم انشاالله که هر چه زودتر حال مامان گلت خوب میشه کوچولوتو بغل میکنه😢صلوات فرستادم براشو ...

ممنونم عزیزم دردم بزرگه یروز قبل زایمانم رفتم دنبالش باهم برگردیم خونم فرداش بریم بیمارستان همراهم باشه سکته مغزی کرد بردنش بیمارستان منم با حال داغون رفتم زایشگاه، ۲۳ روز گذشته برامن صدسال شده ، خیلی سخته انشالله دشمنمم نبینه ک مامان سرحالش بیفته تو بستر نتونه ی لیوان آب خودش بخوره، خواهش میکنم دعا کن هر دلی پیش خدا ی منزلتی داره بالاخره خدا صدای یکیو میشنوه مامانمو خوب میکنه میدونم😓

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
ممنونم عزیزم دردم بزرگه یروز قبل زایمانم رفتم دنبالش باهم برگردیم خونم فرداش بریم بیمارستان همراهم ب ...

عزیزم چقدر ناراحت شدم😔 چشم دعاشون میکنم انشاالله که به حق همین شب خدا خودش شفا بده مامانتو🙏🙏