2733
2739
عنوان

یه چیزی دیدیم امروز که حالم خرابه

589 بازدید | 28 پست

امروز رفته بودیم بیرون جایی کارداشتیم بعد تو ماشین منتظر بودیم با همسرم و بچم..جلو در یه خونه..یهو صدای دادوبیدا اومد نگاه کردم دیدم یه دختر بچه حدودا ۹سال از خونه فرار کرد اومد توکوچه که پشت سرش یه زنه که با عربده های وحشتناک اومد جلودر واااای زنه تا نصفه میومد بیرون عربده میزد دختره گریه میترسید میارزید بخدا..گریم گرفت..زنه یه سوتین و دامن کوتاه پوشیده بود و سیگار گوشه لبش همونجوری میومد جلودر.که زنه یه پسره رو فرستاد دنباله دختره تا اوردش باور نمیکنین زنیکه بچرو چجوری زد وحشتنکاک بود از موهاش کشید روزمین انقدر با لقد تو سرش کوبید من حالم بد شد زنیکه وحشی 😭😭😭😭😭😭...بچه گریه میکرد وجیغ میکشید بردش تو ماجرات نکردیم حرف بزنیم...زنگیدیم به ۱۲۳..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا😐😐🤦‍♀️

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

الهی زنه کرونا بگیره بمیره کثافت 

چه طور دلش اومد عزیزم بمیرم برا بچه 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

خیلی کار خوبی کردین گلم 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2738

من بودم عین سگ زنیکه رو میزدم

من کلا رو بچه ها حساسم 

چند بار دیدم مادر داره با بچش دعوامیکنه رفتم جلو دخالت کردم اصلا

نمیتونم خودمو کنترل کنم اینجور موقع ها

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒