2733
2734

میشه بگید ممنون😊😊و چ مارک هاییی بخریم

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
رژ همون مای و گلدن رز خوبه  اگه پولداری اسمش باکس پرایمرایناش خوبه با رژش

مرسی 😊

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب داریم تا خیلی خوب اگ میخوای میکاپت بمونه محصولات  هدی بیوتی اصلش عالیه کرم پودر استی لادر برای پوست چرب و پوست هایی ک کرم روش نمیخوابه یا میاد پایین

سایه چشم آناستازیا پرایمر بنفیت فوق العاده ن

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
خوب داریم تا خیلی خوب اگ میخوای میکاپت بمونه محصولات  هدی بیوتی اصلش عالیه کرم پودر استی لادر ب ...

ممنونم😘

2738
چیزایی ک من میشناسم پرایمر لورال  کرم پودر لورال مدل infallible خط چشم ویولت ریمل دیپ رومنس ...

مرررسی😘

گلم هر سوال ارایش داری در مورد لوازم ارایش ازم بپرس  تا جایی که بتوانم جواب می دم  من گر ...

تشکر حتما😊😊😊خواستم لوازم ارایشی بخرم ولی دقیقشو نمیدونم چیا بخرم و چیا کاربرد داره ...حرفه یی نیستم 

هر سوالی داری بپرس  تعارف نکن منم دوستتم

فدات گلم تشکر😊😊😊الان واسه ی  ارایش کردن صورت چیا لازمه بخرم؟ بخصوص که زیاد بلد نیستم .اینا رو بخرم کافیه؟

کرم بی بی  و رژلب مخملی .ریمل .و خط چشم .و مداد ابرو و پرایمر مژه و پرایمر لب و آندر بیس میکاب مداد لب

2706