2733
2739
عنوان

احتمال بارداری چقدره

83 بازدید | 8 پست

سلام ۸ ماهه اقدام می کنم این ماه قرص لتروزول و کلومیفن را از روز سوم پریودی به مدت ۵ شب خوردم روز ۱۲ سیکلم سونو انجام دادم فولیکول غالب ۱۸ در تخمدان راست مشاهده شد همون روز دوتا آمپولhcg زدم از همون ۱۲ سیکلم به‌مدت ده شب قرص استروژن خوردم از ۱۲ سیکل یک شب در میون اقدام کلا سه روز اقدام کردم هیچ علایمی به جز درد سینه ندارم امکان بارداری وجود داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام دعا کنید لطفاً خیلی محتاج دعاتونم

حتمآعزیزم،حس خوبی نسبت به تاپیکت دارم،من اصولآ تو تاپیکای بارداری جواب نمیدم چون تجربشو ندارم،ولی واسه شمارو یکدفعه اومد روزبونم بگم بله ایشاالله

2728

انشاءالله بارداری منم فولیکول چند تا ۱۵ داشتم کلومیفن و آمپول زده بودم متفورمین هم مصرف میکنم.

درد سینه ماله کلومفینم هست

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
حتمآعزیزم،حس خوبی نسبت به تاپیکت دارم،من اصولآ تو تاپیکای بارداری جواب نمیدم چون تجربشو ندارم،ولی وا ...

قربونت برم عزیزم مرسی فدات شم ایشالا تو هم هرچی از خدا میخوای بهت بده

2740
شما بارداری گیسوجان؟

عزیزم منم اینایی ک گفتم و اسفاده کردم ۱۲ موعدمه منتظر نتیجه م

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀