2733
2734
عنوان

نی نی یار 3 هستم

27849 بازدید | 1612 پست

سلام روز همگی بخیر
دوستان عزیز الان بیشتر پیام ها و منشن های من در رابطه با باز کردن کاربری
نه من نه هیچ نی نی یار دیگه ای نباید کاربری باز کنه و برامون مسیولیت داره
کاربرایی هستن که هر روز میگن کاربریشون بسته شه فردا باز میکنن!!!!
کسانی که برای بحث و دعوا و توهین بسته شدن یک تا دو هفته
و کسانی که برای بحث سیاسی و مذهبی بسته میشن 3 هفته تا یک ماه بسته میموونن
ما پیام ها و منشن های شمارو میبینیم اما اجازه باز کردن نداریم
لطفا به دوستانتون اطلاع بدید
فقط کسایی که خودشون از قسمت تماس با ما درخواست میدن باز میشن
چندین بار به خواست دوستان باز کردیم خود کاربر شاکی شده که چرا بدون اجازه من کاربریم رو باز کردید برای جلوگیری از این مشکلات خود کاربر با شماره و ایمیل معتبر باید تماس با ما یا تلگرام 09191027600 درخواست بدن
حجم پیام ها واقعا زیاد خیلی از کاربران به جای اینکه یک بار پیام بدن دهها بار پیام میدن و روند پاسخگویی رو سخت میکنن لطفااا فقط یک بار پیام بدید تا بتونیم سریعتر پاسخ بدیم
ممنون از همکاری و صبرتون 

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

چرا منو تگ میکنن آبی نمیشم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میشه تاپیک اول منو حذف کنید؟؟

😂😂😂😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ینی ی کاربریو ب خواست ی نفر دیگه باز کردین؟😕😕

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

ببخشیدنی نی یارمن تگ نمیشم اصلا..رسیدگی میکنیدممنون..چندبارم گفتم اماجوابی نگرفتم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738

کاش میشد ی کاری کنید خودمون تاپیکامونو حذف کنیم😐

روزی یدونه تاپیک اونم با چه سرعت پایینی 

عذابه واقعا

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

تاپیکم حذف میکنین؟؟

تا بعد از کنکور خداحافظ👋👋موفق میشوم مهم نیست چقدر دیر چقدر طولانی فقط اینو میدونم یه روزی موفق میشوم.... (از کسانی که سعی کردن بگن من بدم ممنونم چون باعث میشن من بیشتر تلاش کنم😇)
2706