2737
2734
عنوان

کارگاه مادر و کودک

25350 بازدید | 19 پست
مامانا یی که بچه اشو 1 سالش باشه و تو این کارگاه ها شرکت کرده باشه کسی اینجا هست؟ چون خودم خواستم پسرمو که تازه 1 سالش شده ببرم. میخواستم بدونم مفیده بدردبخوره؟
سلام نازی جون من خواهرم 2قلو داره کلی از کلاسا راضی بهش خیلی کمک کرده و نی نی هاش هم روابطشون با دیگران خیلی خوب شده.درضمن خوبی این کلاسها این که به هم خودتون و نی نی به شکل گیری شخصیتش کمک می کنه اخه سن شکل گیری شخصیت نی نی 0تا3سالگی.راستی خواهرم کلاسای مادر و کودک بادبادک میره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یک دختر یکساله دارم کلاسهای بادبادک را رفتم ولی کار خاصی نمی کردند بعد رفتم مرکز آموزش کودکان پالیم که یک فضای بازی داره و مربیها در حین بازی به بچه ها کوچک آموزش می دهند ضمنأ خیلی هم تمیز بود و برای بچه های 2 به بالا آموزششش فرق دارد به نظر من یکسری بزن تلفنش :22732568
سلام دوستان

من مدتی مربی پیش دبستانی و مهد بودم
و الان یک دختر حدود 3 ساله دارم
دخترم نه مهد موند نه کارگاه مادر و کودک و ..
تصمیم گرفتم تو خونه خودم یک کلاس مادر و کودک دایر کنم تا با دخترم هم کار کنم
دخترم کمی خجالتی هست که ترجیح می دم با چند کودک دیگه با هم کلاس بزارم
تا هم اموزش ببینه هم اجتماعی تر بشه
شما هم اگر مساله منو دارید می تونید با ما همراه باشید
برای ثبت نام تا اخر هفته فرصت دارید
من جنت اباد هستم
من خودم همه وسایل رو تهیه می کنم......

بیشتر برنامه هامون از سری کارهای یونیسف هست
از طریق بازی

اشنایی با طبیعت
اشنایی با مفاهی ریاضی
کتاب سازی و قصه گویی
زنگ تفریح
کار دستی و ...

کارگاه اشپزی و کیک پزی و .. که همه همراه مادر می باشد

مثلا بچه هایی که املا یا ریاضی و یا درس دیگشون ضعیف هست ممکنه در کودکی یک مرحله ایاز رشدشون رو درست نگذروندن مثل اینکه چهار دست و پا نرفتن و یک دفعه راه افتادن
ما از طریق بازی رو همه اینها کار میکنیمممممم
2738
سلم من دخترم الان چهار سالشه و از شیش ماهگی زیر نظر خانمهای نصیری بوده. بی نهایت تفاوتش با همسالانش بارزه. برای کوولوها ی زیر 1.5 سال در مرکز سلامت مادران کلاس می گذارند که مال خانم روستا است. سایت خودشون هم اینه که اطلاعات کلاسشون اینجاست. koodakanebartar.blogfa.com
ندا نصیری لادن نصیری 09335987704
باشگاه کودک تماشا

بازی کودکان و آرامش مادران

خانه بازی ویژه کودکان 1تا8 سال :فضایی مناسب برای مادران دارای کافی شاپ و همچنین اینترنت رایگان

کلاسهای متنوع برای سنین مختلف : ژیمناستیک ( 4 سال به بالا )

خلاقیت مادر و کودک ( 2 تا 4 سال )

خلاقیت به زبان انگلیسی ( 3 تا 6 سال )

بازی گروهی ( 1 تا 2 سال )

هنر مادر و کودک ( 2 تا 3 سال )

نقاشی خلاق ( 4 سال به بالا )

کارگاه زبان انگلیسی ( 4 سال به بالا )

مشاوره خصوصی و تست هوش ( با وقت قبلی )

کلاسهای جدید بازی درمانی

برگزاری تولد و جشنهای مناسبتی مثل روز کودک ، شب یلدا ، جشن نوروز

آدرس : شهرک غرب

تلفن : 22374857

tamashakidsclub

fb: tamashakidsclub

سلام مامان ها برای کسب اطلاعات درباره نظرات مثبت و منفی مامان ها درباره خانه کودک مامیران به وبسایت با فرزندم https://bafarzandam.com/خانه-کودک-مامیران/ مراجعه کنید. اگر تجربه‌ای دارید خوشحال می شم که در اختیار دیگران قرارش بدین. 

سلام مامانایی هستن اینجا که به تازگی کلاس مادر و کودک رفته باشن بتونن معرفی کنن؟

من دنبال کارگاه های مادر و کودکم اول میخوام چند جلسه برم محیط و فضا رو ببینم بعد ترمیک ثبت نام کنم جایی رو خودتون رفتین به من معرفی کنید؟ 

منم چند تا جا  دارم میرم نتیجه اش هرچی بشه بهتون میگم.

موسسه مامیران خیلی خیلی موسسه ی بد و ضعیفی ی. مدیریت فقط خط مشی اش جمع کردن بچه های اروم در موسسه ست و ساکت نگهداشتن بچه هاس. واقعن افتضحن. اصلن انتفادپذیر نیستن برخلاف اون چه میگن و خانم قیاسی به شدت در تعامل با کودک ضعیفن. پسر خودش در موسسه میاد که بچه ها رو میزنه. بعد بچه های مردم رو برایکوچکترین چیز تنبیه میکنن. من پسرم رو اونجا میبردم. به شدت عصبی شده بود و همش به من میگفتن بچه ت مشکل داره و باید ببری بازی درمانی. به هیچ وجه مامیران نبارین بچه تونو. اگر بچه ی پرجنب و حوش و شادی دارید نیاریدش.

2706