2733
2734

آدرس مبل فروشیای خوب و قیمت مناسب واسه جهیزیه میخوام.پیج اینستاشون یا کانال تلگرامم ازشون اگه دارین لطف کنین ممنون

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔

سمت بلوار توس و خین عرب تولیدی ها هستن

بازار مبل وصالم شیکن. من خودم وصال خریدم. مبل ارتان

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشهدیا طب سنتی خوب میشناسین ب من بگید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
من مشهد نیستم.میخوام اول از تو اینستا انتخاب کنم بعد برم تو این اوضاع زیاد نمیتونم مشهد بمونم

اصلااااااااا

کاملااااا اشتباه کاملااا

ببین مبلمان عکسش با واقعیت خیلی فرق داره

باید بری ببینی از نزدیک

جنسش رو ، مدلش ، دسته ها

ظریف کاری ها

مقایسش توی یک‌ نمایشگاه بزرگ مبل

نه از عکس

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚
استاتر من تجربه شخصیمو می گم مبل سفارش نده هر چی پسندیدی همونجا بخر بار ماشین کن ببر 

سفارش ک نمیدم اول میرم ببینم .واسه جهاز آبجیم میخوایم.انتخاب سخته چقد

اصلااااااااا کاملااااا اشتباه کاملااا ببین مبلمان عکسش با واقعیت خیلی فرق داره باید بری ببینی از ...

میدونم عزیزم.اما میخوام حداقل مغازشو انتخاب کنم خخخ.بعد بریم مشهد یه چندتا تولیدی و مغازه ببینیم.میخوام دستم بیاد  کجاها خوبن

میدونم عزیزم.اما میخوام حداقل مغازشو انتخاب کنم خخخ.بعد بریم مشهد یه چندتا تولیدی و مغازه ببینیم.میخ ...

برین ویرانی اونجا مبل فروشی زیاده تنوع هم زیاده 

قیمتشم مناسبتر معمولا 

ولی خب مثل کلاهدوز و خانه مبل ملک‌ خیلی گرونن

مخصوصا خانه مبل دوسال پیش زیر ۶۰و۷۰ ما پیدا نکردیم

ولی ویرانی مناسب از لحاظ قیمت و تنوع زیاد

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚
برین ویرانی اونجا مبل فروشی زیاده تنوع هم زیاده  قیمتشم مناسبتر معمولا  ولی خب مثل کلاهد ...

اوه چه گرون.شنیدم طرفهای طرقبه و شاندیز هم تولیدی مبل زیاده اونجا ارزونه؟ 

2706