2733
2734
عنوان

اقدام برای بارداری

98 بازدید | 19 پست

چند ماهه برای بارداری اقدام کردیم ولی نتیجه نگرفتیم خودم خیلی عاشق بچه هستم ولی شوهرم میگه فعلا زوده برامون واینا....

دوساله عروسی کردم وچون خودم تک فرزند بودم دوس ندارم دیر بچه دار شم.مامانم بعد من نازایی گرفت الان استرس دارم نکنه منم مشکل دارم که باردار نمیشم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا ۱سال طول بکشه موردی نداره اینو خود دکترا هم میگن عزیزم.تنبلی نداری؟

نمیدونم ولی نزدیک ۵الی ۶ماهی میشه اقدام میکنم.ولی جلوءگیری طبیعی هم داشتیم دیگه نمیدونم .ولی ۱ماه اخیر سعی کردم بعد پریودی ینی ۱۴هم اقدام کردم خودم گفتم احتمال داره باردار بشم دیگه

2738
با چند ماه ک نمیشه فک کنی مشکل داری ک

نمیدونم خیلی میترسم اخه خیلیا میگن ما حتی ناخواسته بوده بچمون واینا منم میگم تا حالا قرص اصلا نخوردم بعدشم فقط جلوگیری طبیعی داشتیم

.نمیدونم اقدام کردم چرا باردار نشدم

نمیدونم ولی نزدیک ۵الی ۶ماهی میشه اقدام میکنم.ولی جلوءگیری طبیعی هم داشتیم دیگه نمیدونم .ولی ۱ماه اخ ...

باید بری دکتر چکاپ کامل بشی عزیزم .۳ ماه قبلش یدوفولیک مصرف کنی شوهرتم تقویت کنی خودتم همینطور.اما اول از همه برو دکتر ببین چی میگ 

ایشاله که ب خواستت میرسی .سنت زیاد نیس که بخوای بترسی الان علم پیشرفت کرده نازایی درصدش خیلی خیلی پا ...

خیلی ممنونم از دلداریتون❤.بله متاسفانه کروناست میترسم آزمایش انجام بدم تو این شرایط.