2737
2739

اگه یادم باشه یه تاپیک جامع داشت این موضوع 

سرچ کن تو گوگل

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره دختر عموم ، برعکس شده بوده پروتزش ، اورژانسی عمل کرد 

اما هنوزم میگه خیلی پشیمونم ،میگه اذیتم میکنن با اینکه بهترین دکتر رفته بود برای بار دومش چ

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738
اره دختر عموم ، برعکس شده بوده پروتزش ، اورژانسی عمل کرد  اما هنوزم میگه خیلی پشیمونم ،میگه اذ ...

ای وااای. از این موردای خاص میترسم که خدایی نکرده به سرم بیاد. نمیدونین چرا برعکس شده؟

خدایا شکرت🙏
خیلی درد داشت ؟ 

اول اره فکن دوتا چیز 500 گرمی اومده بود روقفسه سینم طوری که داشتم بهوش میومدم خفگی داشتم ولی بعد یکماه خوب شد کاملا وعادی شد برام مال من زیر عضلس و چون 18 سالمه سعی کردم خیلی تحقیق کنم و بعد انجام بدم تاالان که 6 ماهه میگذره مشکلی نداشتم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور :) 
2706