2733
2739
عنوان

کار بدون سرمایه سراغ دارید

132 بازدید | 19 پست

لطفا اگه کار بدون سرمایه سراغ دارید بگید بهم تو خونه انجام بدم که اگه نتونم انجام بدم بدبخت میشم

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

از الان بافتنی بباف واسه پاییز

پول زیادی هم نمیخاد

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
فال قهوه هم جوابه.  بی شوخی. یه تاپیک بزن امتحان کن

دعا رو میتونه بنویسه ولی فال یه حرفست.باید بلد باشه.دعا رو یه چندتا پیدا میکنه ،یکم تغییر میده اوکی میشه

"""""شک تنها حقیقته"""""
خاک بر سرم بلد نیستم

یادبگیر کاری نداره کلی کلیپ آموزشی هست

من پارسال بافتم یه شنل رو دوبرابر فروختم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
یادبگیر کاری نداره کلی کلیپ آموزشی هست من پارسال بافتم یه شنل رو دوبرابر فروختم

واقعا یعنی بلد نبودی از رو همین کلیپا بافتی

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...