2733
2739
عنوان

مرخصي استعلاجي قبل از زايمان

3656 بازدید | 21 پست

بچه ها كسي تا حالا از مرخصي استعلاجي قبل از زايمان استفاده كرده ؟ من باردارم 4 ماهمه و شاغلم و محيط پر از مراجعه كننده و خطرناك ، ميخواستم اگر امكانش باشه از مرخصي استعلاجي دو ماهه استفاده كنم و دوماه زودتر از زايمانم برم مرخصي . البته من سرچ زدم نوشته بود اين مرخصي از مدت مرخصي زايمانم كم نميكنه . ولي مستول بيمه گفتن بايد پزشك يه چيزي غير از بارداري بنويسه كه شامل مرخصي زايمانم نشه وگرنه از اون شش ماهم كم ميشه . ميخوام ببينم به نظرتون چبكار كنم ؟ واقعا استرس دارم 

سلام عزیزم منم از ۶ ماهگر رفتم مرخصی استعلاجی

۱۲۰ روز میتونستیم استعلاجی یگیریم

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اونجایی ک میدونم باید مشکل جدی تو بارداریت باشه ک نیاز ب استراحت مطلق داشته باشی وگرنه نمیدن با دکترت مشورت کن

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست
2731
سلام عزیزم منم از ۶ ماهگر رفتم مرخصی استعلاجی ۱۲۰ روز میتونستیم استعلاجی یگیریم

شما اسخدام رسمي هستين ؟‌من هنوز تبديل وضعيت نشدم . يعني از مرخصي زايمانت كم نشد ؟ چيكار كردي كه پزشك تامين اجتماعي تاييد كرد ؟

تا اونجایی ک میدونم باید مشکل جدی تو بارداریت باشه ک نیاز ب استراحت مطلق داشته باشی وگرنه نمیدن با د ...

مشكل بارداري كه كارشناس تامين اجتماعي گفت از مرخصي زايمانت كم ميشه چون ميتوني زودتر بري ولي اگر غير از بارداري باشه مشكلت ميشه كه اونم بايد به تاييد شوراي پزشكي دربياد حالا موندم دقيقا چي رو تاييد ميكنن كه برم دنبالش . چون واقعا شرايطم بده و پر از استرس

2738
اگر جايگزينم زودتر بياد قبول نميكنه ؟ حتي تو اين شرايط بد بيماري هم قبول نميكنن ؟؟؟

هنوز ۴ماهت هست فکرنکنم نه.اما شما بهتر بارئیستون اول حرف بزنین چون رئیس مهم

خالم ازکارمندای رسمی دولت بود بارداریش خطرناک بود رئیسشون گف نهایت یماه اخر بیچاره خاله ام مریض شد زودترزایمان کرد.

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
بايد دكتري پيدا كني كه برات بنويسه ديگه  مثلا ديسك كمر

دكتر آشنا زياد دارم و اينكه اكگر مثلا ديسك كمر بنويسه و عكس و مدارك يك نفر ديگه رو پرونده كنم آيا ممكنه پزشك بيمه متوجه بشه و تاييد نكنه يا نه در هر صورت تاييد ميشه ؟

مواطب باش همین دیروز شنیدم خانمی باردار بوده تو محلهای خطرناک رفت و امد میکرده هم خودش کرونا گرفته هم بچه ش که متاسفانه دور از جون شما بچه بعد از دور روز که با دنیا میاد میمیره . اینقدر کار براتون ارزش داره ؟؟؟

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤
هنوز ۴ماهت هست فکرنکنم نه.اما شما بهتر بارئیستون اول حرف بزنین چون رئیس مهم خالم ازکارمندای رسمی دو ...

من الان نميخوام تا پايان شهريور ميام ولي از مهر كه دوماه به بارداريم مونده و اون زمان فصل آنفولانزا و اوج بيماري هاي گوناگونه ميخوام خونه باشم . 

من الان نميخوام تا پايان شهريور ميام ولي از مهر كه دوماه به بارداريم مونده و اون زمان فصل آنفولانزا ...

اون موقع راحت ترمیتونی ....

فکرکردم الان میخوای.

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
دكتر آشنا زياد دارم و اينكه اكگر مثلا ديسك كمر بنويسه و عكس و مدارك يك نفر ديگه رو پرونده كنم آيا مم ...

فكر كنم تاييدميشه مگر اينكه بگن بيا همينجا دوباره عكس بگيريم ازت و معاينه ات كنيم

مشكل بارداري كه كارشناس تامين اجتماعي گفت از مرخصي زايمانت كم ميشه چون ميتوني زودتر بري ولي اگر غير ...

اره منم برا اون گفتم ک از مرخصی زایمانت کم نشه.یکی از همکارام خونریزی شدید داشت و خطر سقطش بالا بود مرخصی استعلاجی جدا از زایمانش از ماه هفتم بهش دادن

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست
2706