2733
2734
عنوان

خونه پدر شوهر

900 بازدید | 86 پست

من دیشب خونه پدر شوهرم بودم...تولده پسره خواهر شوهرم بود...

خوده پسره دعوتم کرده بود ک بیام...

اومدم بعد دختر خاله یه شوهرمم بود خواهرشوهرام پیش نشستن بعد تا رفتن ...

اوناهم رفتن داخله یه اتاق منو تنها گذاشتن حتی برا خداحافظی من خودم رفتم خداحافظیشون😕 یعنی عملا کسی پیشم نبود ...شما بودین چیکار میکردین  حس میکنم بهم بی احترامی شده ...شما بودین عکس العملتون چی میتونه باشه

وای چرا ولت کردن خب😑محلشون نذار دیگه

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ب شوهرتونم در این مورد میگید چون هی اصرار میکنه بیا خونه بابام

آره حتما بگو

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ب شوهرتونم در این مورد میگید چون هی اصرار میکنه بیا خونه بابام

اره بگو حتما،بگو من مهمونشون بودم چرا ولم کردن رفتن

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

میخوان بگن براشون مهم‌نیستی و حسابت نمیکنن

خداروشکر کن ک باهات گرم‌نمیگیرن

من سه ساله ازدواج کردم انقد ظاهری بهم چسبیدن ک کلی ازم کار کشیدن مادرشوهر و خواهرشوهرم بخدا کم محلی بهتر از دورو بودنه

میرفتی پیششون خب چرا بجوش نیستی  بعد اگه تحویل نمیگرفتن حق داشتی ناراحت بشی

وا خوب اونا باید بیان ببرنش پیش خودشون یا دورشو بگیرن که حس غریبی نکنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اینجوری که خوش نمیگذره بلاخره آدمه میخواد معاشرت کنه 

خوب اونا نمی‌خوان معاشرت کنن چاره چیه بعدم کی گفته آدم باشوهرش بهش خوش نمیگذره اونم تو عقد

2706