2733
2739
عنوان

جفت سر راهی مارژینال

1480 بازدید | 35 پست

سلام خانم های عزیز

من هفته 33 بارداری هستم و امروز سونو رفتم گفتن جفت سر راهی مارژینال هست و حالت قرارگرفتن بچه بریچ هست سرش بالا و پاهاش پایین 

میخواستم بدونم آیا دیگه وقت نیست که جفت بره بالا و بچه بچرخه ؟؟؟سزارین حتمی هست ؟؟کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه ممنون میشم 

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من تجربشو داشتم جفت سرراهی کامل باید استراحت کامل کامل داشته باشی، جفت سرراهی بالا نمیره 

اره تو 18 هفته سونوی بیرون گفت پایین هست بعدش که میرفتم دکتر واسه کنترل خودش سونو میکرد میگفت یکم رفته بالا که تشخیص دکترم اشتباه بود و منم کار میکردم و اصلا دقت نمیکردم شاید اون موقع ها استراحت داشتم میرفت بالا 

شما هفته ی چندم سزارین شدی ؟؟و اینکه لکه بینی داشتی ؟؟

2731
سلام خیلی خوبه که برو راحت سزارین کن

من از اول به طور قطعی قصدم سزارین بود ...

حالا به نظرت دکترم هزینه میگیره واسه عمل یا نه ؟؟4 میلیون بمونه تو جیبمون   

اره تو 18 هفته سونوی بیرون گفت پایین هست بعدش که میرفتم دکتر واسه کنترل خودش سونو میکرد میگفت یکم رف ...

من از هفته 20 لکه بینی، البته دفع لخته

چند بار خونریزی خراب داشتم که با آمبولانس رسوندم بیمارستان وهربار تا دم اتاق عمل بردنم ولی چون ظربان قلب بچه خوب بود ونوار قلب خودم نرمال دست نگه داشتن

ولی 29 هفته یه خونریزی خراب که خودم به مرگ رسیدم ومجبور به سزارین شدم وعملم 5 ساعت طول کشید

2738
من از هفته 20 لکه بینی، البته دفع لخته چند بار خونریزی خراب داشتم که با آمبولانس رسوندم بیمارستان و ...

بچت با چه وزنی به دنیا اومد ؟؟؟من تا حالا که لکه بینی نداشتم اوایل بارداریم کیست داشتم که استراحت میکردم 

از این به بعد باید بیشتر مراقب خودم باشم ترسیدم 

دکترم گفت چیزی نیست   

من از اول به طور قطعی قصدم سزارین بود ... حالا به نظرت دکترم هزینه میگیره واسه عمل یا نه ؟؟4 میلیون ...

نه دیگه اینجوری که سزارین اجباری هستی 

دکترت اگه سزارینت نکنه چجوری میخاد بچه رو در بیاره

تو به دو دلیل نمیتونی طبیعی زایمان کنی

نه دیگه اینجوری که سزارین اجباری هستی  دکترت اگه سزارینت نکنه چجوری میخاد بچه رو در بیاره تو ...

ما من سرراهی کامل نیست فکر کنم فرق میکنه حالا شاید تا اواخر بارداریم کامل بشه....چسبندگی هم داشتی ؟؟؟

بچت با چه وزنی به دنیا اومد ؟؟؟من تا حالا که لکه بینی نداشتم اوایل بارداریم کیست داشتم که استراحت می ...

دکتر ها که خنگ هستن، من اولین باری که دفع لخته خون داشتم سریع رفتم دکتر گفت چیزی نیست لخته سر جفت بوده حالا که دفع شده تغزیه ورشد بچه بهتر میشه

از اونجایی که شانسم گرفت با یه دکتر دیگه مشورت کردم وگفت سریع میری پیش دکتر فلانی فوق تخصص زنان و ایمان ومادران پرخطر هست

جونم مدیون اون دکتر هستم که اگه اون نبود من قطعا مرده بودم

وزن بچم 1500 بود