2737
2734
عنوان

اموزش رایگان کارهای دست ساز

286 بازدید | 25 پست

سلام خانوما

خوبین

راستش من بعد دخترم تصمیم گرفتم کارهایی که بلدم مثل ساخت گل با روبان..گل با فوم...استند اسم کودک...ساخت کلاه کنفی و...کلی چیزای دیگه که انجام میدم رو رایگان البته برای شادی روح مرسانا اموزش بدم اگر دوست دارین ادرس پیج اینستامو بذارم براتون 

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

بزار عزیزم خدا روح دخترتو شاد کنه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روبیکا داری؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2740

من دنبال اون شیشه ها میگردم از کجا پیدا کنم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من دنبال اون شیشه ها میگردم از کجا پیدا کنم

عزیزم راستش منم پیدا نکردم و شیشه چل گیس دخترم بود

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
2706