2737
2734
عنوان

نمیدونم کرونا گرفتم یا حامله شدم

647 بازدید | 9 پست

نزدیک دو هفتس از پریودیم میگذره علائمی ندارم اصلا حتی دل درد هم ندارم..سری های قبل ک پریود میخاستم بشم قبلش دل دردو لک بینی داشتم سر وقت هم میشدم با دو سه روز تاخیر نهایتا

دیروز بیبی چک زدم منفی شد

حالا امروز از عصر یهو حالت تهوع و سر درد شدید منو گرفت جوری ک بدنم کرخت شد و بی حال شدم شدیدا..استامنیفون خوردم بهترم ولی اون حالت خفیفه تو بدنم..

موندم چمه..یه جوریم..میترسم برم دکتر بچه کوچیکم دارم😢😢😢

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

علایم کرونا نداری بنظرم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728

خدانکنه کرونا داشته باشی الکی بد به دلت راه نده برات یه آیت الکرسی خوندم عزیزم  ان شاء الله هرچی نیست آرامش داشته باشی پریود میشی هر چقدر استرس بگیری بیشتر عقب میوفته

2740
خدانکنه کرونا داشته باشی الکی بد به دلت راه نده برات یه آیت الکرسی خوندم عزیزم  ان شاء الله هرچ ...

مرسی عزیزم🌹🌸چه انرژی مثبت خوبی دادی بهم

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋
مرسی عزیزم🌹🌸چه انرژی مثبت خوبی دادی بهم

عزیزمی 🥰 همیشه سلامت باشی عزیزم الان هر چی میشه ما ذهنمون میره سمت کرونا در صورتی که اینطوری نیست من خودم به شخصه پریودم عقب میوفته تا آروم نشم پریود نمیشم شما هم اصلا استرس نداشته باش 🤗