2733
2739
عنوان

خودکشی😓

663 بازدید | 47 پست

بچه ها حالم واقعا خوب نیس هیچ امیدی ندارم مامانم دایم سر چیزای الکی باهام دعوا میکنه و گریه و جیغ و دادو بیداد خسته شدم ازش متنفرم احساس میکنم دیگه بریدم امروز سر یه لقمه غذا باهام دعوا کرد که لقمه تو گلوم موند با اینکه من دختر خیلی کم توقع و قانعیم و هیچوقت هیچی ازشون نخواستم دوسه ساله لباس نخریدم با دوستام بیرون نرفتم خیلی تنهام دیگه بریدم هیچ خواستگاری هم ندارم ک ازدواج کنم و برم چیکار کنم بختم باز شه توروخدا کمکم کنید خسته شدم تو این وضع کرونا هم نمیشه کار کرد من خیلی تنهام بارها به خودکشی فکر کردم ولی جراتشو ندارم هیچ امیدی هم به اینده ندارم دلم میخواد خودمو راحت کنم ازین زندگی از گناه و عذاب اخرت میترسم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا همیشه بدترین راه انتخاب میکنی چرا یه دوست پیدا نمیکنی😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

عزیزم امیدت به خدا باشه 

یه نفر شرایطش شبیه تو بود الان ازاون خوشبختر پیدا نمیشه 

خدا هیچوقت بنده هاشو تنها نمیزاره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

یه نفری بود می‌گفت دلت که گرفت بشین با خدا حرف بزن قرآن بخون یا هرکاری که آرومت می‌کنه، اصلا هم لازم نیست وضو بگیری یا حتما نمازی چیزی بخونی، خلوت کن... 

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   
2738

چرانمیشه کارکنی تواین وضعیت خیلی ازدخترادارن کارمیکنن بهونه تراشی وبزارکنارازفردابرودنبال کارانشالله اونجاهم یه بخت خوب برات پیدامیشه دنیاکه به اخرنرسیده عزیزم پاشو فقط یکم اراده کن 

از آینده ی مبهمی که در سرنوشت خودکشیه که خبر نداری... الان به این فکر میکنی به ته خط رسیدی وخودکشی راه حله ولی چند سال دیگه میفهمی اون اصلا مشکلی نبوده یا چقدر فکرت سطحی بوده 

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   
از آینده ی مبهمی که در سرنوشت خودکشیه که خبر نداری... الان به این فکر میکنی به ته خط رسیدی وخودکشی ر ...

میدونی اجی چندساله الان این مشکلو دارم مامانم اصلا بامن نمیسازه و مدام دعوا میکنه سر هرچیزی بهم حسودی میکنه و مانعم میشه دایم تو سرم میزنه و اعتماد بنفسمو میگیره همشم بهم میگه بی عرضه ای 

تو چجوری کنار میای؟کی اذیتت میکنه بیشتر😪

والا من و مامانم روز و شب بحث داریم باهم 

امروز سرم داد نزده دوساعته بهش گیر دادم چرا امروز چیزی نمیگی😂 

خودتو مشغول کن، در واقع اصل کار اینه که اصلا به این افکارت بها ندی و رهاش کنی 

2706