2733
2734
عنوان

بیاین ببینین قیافم چطوره+عکس💥💥💥

1301 بازدید | 88 پست

دلم میخواد عکس پروفایل تل و اینستام و خودمو بزارم 

اما بعد اتفاقی که واسه یکی از اشناهامون افتاد دیگه جرات ندارم

نمیدونم اینجور ادما دنبال چین یا با بی ابرو کردن یه دختر چی بهشون میرسه

ولی واسه خودم متاسفم تو کشوری زندگی میکنم که حتی تو فضای مجازی هم امنیت نداریم 

فقط دعا میکنم همونجور که زندگیا رو بهم میزنن همونجورم خدا بزاره تو کاسشون 

من تقریبا یه ساله با این سایت اشنا شدم دیدم یه مورد و که یه خانم عکس خودشو گذاشته بود چند روز بعد یه کاربر همون عکسو به اسم خودش گذاشت 

نمیدونم اون خانم با خودش چی فکر کرد که گفت زود ببینین پاک کنم مگه تو همون یه دیقه نمیشه شات گرفت یا فک کرده تو اون یه دیقه ادم ناحسابی تو سایت نیس 

این تاپیکایی که میزارید عکس خودم بیاید یه لحظه واقعا چه اهمیتی داره یه مشت غریبه عکستونو ببینن و نظر بدن و شاید بعضی ها هم سواستفاده 

دوست خودمم داره چوب همین عکس گذاشتنای مجازیشو میخوره 

دوستانه میگم هیپ کس هیچکس حتی اگه شما زیباترین هم باشید از دیدن قیافه شما ذوق نمیکنه یا خوشحال نمیشه 

مطمئنم خیلیاتون به خاطر متن تایتلم که عکس خودمو میخوام بزارم اومدید 

کافیه دیگه 

ممکنه ندونسته خودتون با دستای خودتون زندگیتونو خراب کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار ببینیم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731

موافقم باهات👌

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
2706