2737
2734
عنوان

شیمی درمانی و تغذیه

7503 بازدید | 15 پست

دوستان بنده پدرشوهرم تحت درمانه.چیا بهتره بخوره که غلظت خون هم نیاره.از طرفی به خاطر کم خونی و تاثیر داروها سرگیجه و خواب الود.گوشت قرمز گاومیگن خوب نیست ولی گوسفندی مورد نداره.کسی میتونه راهنمایی کنه.تو اطرافیان کسی بود.البته خدا واسه هیچ کس نیاره😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خاله من شیمی درمانی میکرد هر روز سه وعده اب میوه طبیعی سرخ کردنی اصلا نخورد تا چند روز بعده شیمی درمانی سیرابی میخورد هر روز پیاده روی غذاهاش فقط با روغن زیتون ،لبنیات و گوشت قرمز اصلا خوب نیس بجاش ماهی ،بلدرچین،میگو،بوقلمون خیلی خوبن

من خدا را دارم ...بین تمام نداشته هایم...
2738
خاله من شیمی درمانی میکرد هر روز سه وعده اب میوه طبیعی سرخ کردنی اصلا نخورد تا چند روز بعده شیمی درم ...

حالاتد دفترچه که دادن زده شیر ماست فرنی املت بخوره من گیج شدم دکتر میگه همه چی بخوره.همهدچی دادیم غلظت خون گرفته.تزریق سخت میشه یا عقب می افته

من مادرم پارسال شیمی درمانی میشد ، میگفتن مرغ و بلدرچین ، آب هویج و هندوانه وگیلاس و آلبالو و لیموتر ...

ممنون عزیزم همینا رو میدم جز لیموترس.ترشی اذیتش میکنه

هر چی میلش میکشه بخور . پوره سیب زمینی سس مایونز  خوب .زنجبیل تو چایی خوب   .&n ...

چربی مثل سس مجاز نیست چون حنجره دوبار جراحی شده.ترشی و شوری اصلا.امیدوارم همیشه سالم باشی.لبنیات میخوردید؟

حالاتد دفترچه که دادن زده شیر ماست فرنی املت بخوره من گیج شدم دکتر میگه همه چی بخوره.همهدچی دادیم غل ...

عزیزم لبنیات رو بخاطر سردی میگن نخورن وگرنه ضرر نداره اگه اذیت نشه میتونه بخوره  ولی پیاده روی حتما حتما داشته باشه وگرنه پادرد شدید میگیره

من خدا را دارم ...بین تمام نداشته هایم...
2706