2733
2739

امروز یه کاربر کامنتی مشابه عنوان بالا گذاشت

تاپیک تعطیل شد نتونستم پاسخ بدم

الان میخوام لیست کشورهایی که نخست وزیر یا رییس جمهور زن دارن رو بذارم:

نروژ

نیوزیلند: عملکرد عالی در رابطه با کنترل کرونا داشت

آلمان

تایوان

سنگاپور: در رابطه با مبارزه با فساد ترکوند

ایسلند

دانمارک 

بلژیک

فنلاند

نروژ

اتیوپی

.

.

خیلی های دیگه هم بود 

خداروشکر این افکار که زنها فلان و بمان هستند منسوخ شده شواهدش هم هست

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی که همچین نظری داره خودش کم هوش و فاقد قدرت تعقله. 

متاسفانه خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنی آدمها و مخصوصا زنهایی با این افکار وجود دارن

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
متاسفانه خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنی آدمها و مخصوصا زنهایی با این افکار وجود دارن

بله من هر روز اینجا باهاشون دعوا دارم

امروز سر اینکه دختر جهاز کامل باید ببره باهاشون بحث داشتم. اخه تا چه حد خودشونو بی ارزش میدونن که میگفت تو جهاز کامل نبر تا تو سری خور بشی. ما کامل میبریم تا سرمون بالا باشه😐😐😐

با اسم کاربریم شوخی و جدی جو ندید. ربطش به کامنتامم ندینش. کاری به کار کسی ندارم. کاری به کارم نداشته باشید. 

من با اینکه با نظر اون شخص مخالفم ولی بنظرم مثالی ک زدید ربطی به صحبت های ایشون نداره کشورهای غربی از نظر اقتصادی و رفاهی در جایگاه بالایی قرار دارند و ربطی به جنسیت نداره بستگی به تامل و تعامل کشور ها با همدیگه س و اینکه پیرو چ چیز هایی باشن واقعا بحث های جنسیتی خیلی سطحی و مسخره ان

2738

کلن اینجا فقط همنوعاشونو میکوبن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اولین زن فضانورد، ایرانی بوده فکر کنم😎

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

فيلم هفت و نيم رو ديديد؟؟؟

اينهمه بدبختي كه دختراي اين فيلم ميكشن فقط تو ايران ديده ميشه !!!

و جالبه دليل اكثر اين ماجراها خود زن ها هستند ( در قالب مادر يا مادر شوهر يا خواهر...)

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️