2733
2739
سلام عزیزم خوبی شما آمپول آزاد سازی زدین این ماه ؟ کی مشخص میشه جوابش من این ماه میخوام بزنم دو دلم ...

سلام، بله روز ۱۱ رفتم سونو

۱۲ شب آمپول زدم 

روز ۱۳ و ۱۴ درد تخمک گذاری داشتم

.

تا ۱۴ روز ممکنه جواب کاذب بده، بعد ۱۵ اگه بیبی چک مثبت شه قطعی! من الان روز ۸ هستم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
حق داری بخدا،بنظرم تنها راهش اینه یمدت خیلی کم بیخیار بارداری شی.باچیزی که حالتو خوب میکنه ودوس داری ...

ببین این دکتری که پیشش میرفتم دکتر خیلی خوبیه،

جز بهترین هاست.‌ حالا داروهایی که داده بخورم ببینم جواب میده یا نه. اگه نداد برم یه دکتر دیگه. 

میدونی چیه؟ برام خییییلیییی خیلی سخته بخوام‌ ۲، ۳ ماه صبر کنم. دلم میخواد زودتر شرایطم اوکی بشه و بتونم اقدام کنم. 

ولی خب الان میدونم که باید فقط صبر کنم و ببینم چی میشه...

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیلی جون میشه کیتمو ببینی

کیتت کو

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
https://mosbatesabz.com/product/liberty-swiss-acti-natal-multivitamin-30-tabs/ میشه اینو بخونی؟؟تر ...

تا اونجا كه يادمه مولتيهاي دوران بارداري نبايد ويتامين آ داشته باشن. از دكترت بپرس يوقت ضرر نداشته باشه اين؟ 

2728

بچه ها من ۳ روز دیگه موعود پریودیمه ...دیروز تست زدم منفی شد ولی یکم علائم دارم....وقتی دراز میکشم زیر دلم سمت چپ نبض میشه چن بار ....کمردرد  سینه هامم سنگین شدن و یکم حالت تهوع و ضعف معده ..خستگی و کسلی هم دارم  تکرر ادرار ..همشم حس میکنم حامله ام ...ماه قبلی هم اقدام داشتم ولی نگرف هیچ کدوم از این علائم نداشتم....بعد واژنمم بودی اهن و خون میده ...یکمم ترشح دارم

یعنی ممکنه باردار باشم؟ کسی بوده این علائم داشته باشه؟؟؟

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍
خب پس من کی اقدام کنم درسته؟

شما باید با توجه به رنگ کیت اقدام کنی، اگه پسر میخوای هر وقت دو تا خط تقریبا همرنگ‌ رو کیتت افتاد باید اقدامت رو شروع کنی و تا زمانی که کیتت دوباره کمرنگ بشه حداقل ۳اقدام رفته باشی. 

سلام عزیزم،میشه کیتامو ببینی،نمیدونم چرا اوج نرفت،همش با ادرار غلیظ بود،اصلا درد تخمک گذاری هم نداشت ...

سیکلت چند روزه اس؟؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
تا اونجا كه يادمه مولتيهاي دوران بارداري نبايد ويتامين آ داشته باشن. از دكترت بپرس يوقت ضرر نداشته ب ...

میپریم ازش،والا ترکیب هرکدومو نگا میکنم ویتامینa داره.نمیدونم چرا

2738

چگونه پسردار شویم صفحه۲۱۴۸

چگونه دختردار شویم صفحه ۹

😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بچه ها من ۳ روز دیگه موعود پریودیمه ...دیروز تست زدم منفی شد ولی یکم علائم دارم....وقتی دراز میکشم ز ...

کسی بوده اینجوری تورو خدا جواب بدین

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍
مامان روشا انشاءالله که زودتر حالت خوب میشه و اقداماتو شروع میکنی.میگم ما به زن زاعو یا سقط کرد ...

مررررسی عزیزم، حتما امتحانش میکنم. ممنوووونم 🌹

چگونه پسردار شویم صفحه۲۱۴۸ چگونه دختردار شویم صفحه ۹ 😐

دختر راحت تره آخه😄

من دخترمو نفهمیدم چطوری شد اصلا!

فقط یه اقدام داشتم ۸ پری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706