2737
2739
حالا وسط این داستان ها یه فاجعه ی دیگه رو براتون بگم. کیت های مدیکوری که سفارش داده بودم رسیده. من ک ...

من که فهمیدم هرچی بیشتر برنامه ریزی کنی بدتر میشه،من پارسال فک میکردم مثل دخترم همون دفعه اول باردار میشم و تموم،دیگه این ماه گفتم دوفاستون بخورم شاید مشکل از اون باشه نمیدونم این کیست لعنتی از کجا دراومد!!!

قسمتمون چیز دیگه ای هست که خودمون خبر نداریم❤️

الهییی عزیزززم حق داری واقعااااا خیلی سخته  بنظرم ی دکتر دیگممم برو از اون مشورت بگیرر ببین او ...

اصلا دیگه حس دکتر رفتن هم ندارم بخدا. تو یک ماه گذشته ۵ بار رفتم دکتر! و ۳ بار سونو!  کلا همه ی حس و حال و انرژی مو انگار از دست دادم!!!! حالا خوردن قرص هایی که دکتر داد رو از امشب شروع میکنم دیگه منتظر میمونم ببینم چی میشه... 😕

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان مهرسا-کارن جون ...میشه بهم بگین برای مردا کدوم یکی از این قرصا بهتر البته شوهر من از نداده و ف ...

سلام عزیزم ممنون...ب نظرم ۱ ازمایش بده شوهر منم فکر میکرد سالم ولی بعد دیدم چقد ضعیف اینجوری خیالت راحت میشه اگ سالم باشه ک انشالله مشکلی نیست مولتی ویتامین و ویتامین ای کافیه پنتوکسی برا کسی ک تحرک اسپرم ش کمه بقیه مولتی ها هم برا کسی ک ضعیف دوز این ویتانین ها توی مولتی کمه بهتر کاملش بخوره مث زینک و سلنیوم و کیوتن اگ قبلا ازمایش داده مطمعنی ک سالم مولتی ویتامین ک بهترین مارک برا مرها ویل من ک کامل کامل ...ویتامین سی هم‌ک خیلی خوبه هم برا کرونا هم تحرک اسپرم ولی جدا از اون بهش اب پرتقال و اب هویج و کلا اب میوه زیاد بده لیموترش و شیرین هم عالیه 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
دستور دکترمه ، اما شب قبلش هم اقدام کردم. یه هفته دیگه مشخص میشه باردارم یا نه . اولین بارداریم با ...

سلام عزیزم خوبی شما آمپول آزاد سازی زدین این ماه ؟ کی مشخص میشه جوابش من این ماه میخوام بزنم دو دلم واقعا جواب میده؟ معمولا چن ساعت بعداز زدن آمپول آزاد میشه تخمک؟

2728
@الیزابت69    @لوبیا99   @dokhtartalam     مرسی از دلداری هاتون بچه ها. ...

مامان روشا جون واقعا درکت میکنم...خودمم شهریور ماه باردار شدم ولی سقط شد 10روز ازم خون میومد رفتم دکتر گفت طبیعیه...یکی دوماه به بدنت استراحت بده بعد اقدام کن منم یه ماه صبر کردم این ماه اقدام کردم خیلییی میترسم مثله قبلی بشه

خدایا تنها امیدم تویی🤲❤❤
ارره واقعااا انقدد اقدام رفتممم صاف شده بودیمممم😑😑😑 دیک اسمس میمد کهیر میزدیممم

😂😂وای 

من پشت سرهم اقدام میکنیم دیواره های داخلی رو احساس زخمی میکنم جوری ک دیگ گریم میگیره فقط میگم تموم بشه نمیدونم من اینجوریم یا بقیه هم اینجورن

حق داری بخدا،بنظرم تنها راهش اینه یمدت خیلی کم بیخیار بارداری شی.باچیزی که حالتو خوب میکنه ودوس داری سرگرم شی.

دکتر زنان خوب توشهرتون پیداکن برو مشکل خونریزیت حل شه.فکر کنم مصرف زیاد شیر جلو خونریزیو بگیره وی بازم دکتربرو.

خلاصه من نظرم اینه حداقل این ۳ماه زمستونو صبرکنی حالت خوب شه.کتاب ورمان بخون وکمتربیای سایت تا فراموش کنی بعدش دوباره تقویتیای بارداریو شروع کنی

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلام عزیزم ممنون...ب نظرم ۱ ازمایش بده شوهر منم فکر میکرد سالم ولی بعد دیدم چقد ضعیف اینجوری خیالت ر ...

https://mosbatesabz.com/product/liberty-swiss-acti-natal-multivitamin-30-tabs/

میشه اینو بخونی؟؟ترکیب قرصمه.نگا کن ببین اداکه بدم یا باز عوض کنم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
در مورد دوفاستون پرسيدم كسي جواب نداد من ايرانيا گيرم اومده نوشته دوفامد  ١٠ اينترنت نگاه ...

من ایرانی شو فقط تجربه مدروکسی دارم ک خیلی لک میاورد کلا دارو ها ایرانی بهشون حس خوبی ندارم ..دوفاستون ک لک نمیاره شاید اثر این قرص ک خوردین

https://mosbatesabz.com/product/liberty-swiss-acti-natal-multivitamin-30-tabs/ میشه اینو بخونی؟؟تر ...

اره برا بارداری ‌...خوندمش توضیحات ش همه چی ش طبق زن باردار  درست شده ادامه بده 

مامان روشا انشاءالله که زودتر حالت خوب میشه و اقداماتو شروع میکنی.میگم ما به زن زاعو یا سقط کرده که ضعیف شده و خونریزی زیاد داره تو شیر ولرم یه دونه تخم مرغ محلی خام و کمی نبات میریزیم قاطی می‌کنیم روزی یه بار صبح بهش میدیم  میخوره خیلی قوت هستش و کمرم سفت میکنه و سریع خونریزی رو میبنده.اخرین بازم به دوستم که دوماه بود لکه بینی داشت و قطع نمی‌شد توصیه کردم سره یه هفته استفاده از این زود قطع شد.

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
اره برا بارداری ‌...خوندمش توضیحات ش همه چی ش طبق زن باردار  درست شده ادامه بده

عاشقتم.

اعظم عکس اریارو بده یکم انرژی بگیرم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706