2733
2734
ینی امکانش هست باشمم؟؟؟اخه ۶روز بد تخمک گذاری امکانش هست  بد علایم پریودی دارررم

عزیزم اونش دیگه دست من وتو نیس دست اون بالایی.. 

علایم بارداری با علایم پریود بیشتر شبیه هم هستن...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عهه گلگاوزبونو نشنیده بودم الان خونه نیستم شب میرم ی قوری دم میکنم میخوررم😂😂 والا من تا حالا بارد ...

ببین اگه باردار نیستی بخور اگه خدایی نکرده بخوری تو بارداری باعث سقط میشه ها..

اگه مطمئنی باردار نیستی غلیظ درست کن تا زود بازت کنه...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731
بچها زنداییم اونروز میکفت فردا پریودیش اقدام کرده دیگم اقدام نداشته بچشونم پسرره 

اره منم خواهرم همین جوره.. همه چی دست خداس فقط اینا راه کاره ایا بشه ایا نشه.....

الان بیبی بزنم مشخص میشه

چند روز عقب انداختی؟؟

2738
الات خونمون‌نیستم برم‌خونه میزنم 

گذاشتی تگ کن بیا ساعاتای ۱۱شاید بیام

من ی نکته میگم ک صد درصد پسر شه

دختر بخواین😐

تا اموزش های بعدی بدرود

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706