2737
2739

بچه ها من امشب خونه مادرشوهرمم غذا مرغه توش زعفرون و ادویه جات داره عیب نداره بخورم؟ از ابش نخورم چی؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک این پری دیگه تخم هویج نمیخورم.کاچی درست کردم.دو روزه ولی خیلی خونریزیم کمه.طبیعیه بنظرت؟

رحمت سرده فک کنم.. خونریزی کم باشه رحم سرده

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731
دو روز پیش شوهرم تخلیه شده

مشخص نمیشه که دقیق کی ازاد میشه گلم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
گفتم تا ۳۲ جا داره.  نگران نباش. رابطه مشکوک داشتی؟ بی بی بزن. البته تخم هویچ هم سیکل رو بهده ...

تخمک گذاری من ۱۷صبح انجام شد من ۲۳سیکل رابطه بدون محافظت داشتم چند روز پیشعصر با ادرار رقیق زدم منفی بود حالا نمیدونم 

ببین علایم دارم کلا هران حس میکنم اومد اما ترشح بی رنگو رقیق میاد دیه نمیدونم 😭😭😭😭

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2738
تخمک گذاری من ۱۷صبح انجام شد من ۲۳سیکل رابطه بدون محافظت داشتم چند روز پیشعصر با ادرار رقیق زدم منفی ...

عزیزم ان شالله که نباسی اگر بودی ناشکری نکن شکر خدا کن... بعضی ها چندین ساله منتظر همچین لحظه ای هستن گلم...

تخم هویج به دلیل گرم بودنش سیکلو کلا بهم میریزه عقب جلو میکنه.. البته همین استرست هم باعث تعویق سیک ...

ازه خب استرسم دارم چون میخام اقدام کنم و مرخصی گرفتم 

ورزش خوبهه؟؟؟اگ خوبه ورزش کنم دیه زدم ب بیخیالی تا س روز دیه نیمد میزم دکتر

لعنت ب تخم هویج 😭😭😭من منظم بودم همیشهعع

دیگه نخورین عزیزان..بجاش کاچی حلوا زعفرونی دمنوش زعفرون وزنجبیل ودارچین بخورین..مث زهر مار میمونه من یبار خوردم...

عزیزم ان شالله که نباسی اگر بودی ناشکری نکن شکر خدا کن... بعضی ها چندین ساله منتظر همچین لحظه ای هست ...

ینی امکانش هست باشمم؟؟؟اخه ۶روز بد تخمک گذاری امکانش هست 

بد علایم پریودی دارررم 

دیگه نخورین عزیزان..بجاش کاچی حلوا زعفرونی دمنوش زعفرون وزنجبیل ودارچین بخورین..مث زهر مار میمونه من ...

باشه ایشالا بیاد دیگ نمیخورم😂😂😂

ازه خب استرسم دارم چون میخام اقدام کنم و مرخصی گرفتم  ورزش خوبهه؟؟؟اگ خوبه ورزش کنم دیه زدم ب ...

اره دراز نشست زیاد برو اگه مطمئنی باردار نیستس گل گاو زبون  با لیمو عمانی دم کن.. اگه بار دار نیستی زود بازت میکنه

اره دراز نشست زیاد برو اگه مطمئنی باردار نیستس گل گاو زبون  با لیمو عمانی دم کن.. اگه بار دار ن ...

عهه گلگاوزبونو نشنیده بودم الان خونه نیستم شب میرم ی قوری دم میکنم میخوررم😂😂

والا من تا حالا باردار نبودم ببینم علایمش چطوریه اما تو‌سال دوباار عقب میفته پریودم بقیش منظمه 

2706