2737
2734
من که یه هفته اس هنوز نتونستم از دیجي کالا کیت مديکور سفارش بدم،و این بار هم مجبورم از فردا مکس بزنم ...

داروخانه فارابی هم داره مدیکور. چک کن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروخانه فارابی هم داره مدیکور. چک کن

شوهرم ساعت ۶زودتر نمیاد

اولین اوج جمعه ساعت ۱۱ظهر بود.دومین اوج دیروز صب ساعت ۱۱.

ترسیدم امشب ازاد بشه و اقدام شب دیر بشه وگرنه عصر نمیرفتم اقدام 😔😔😔😔😔😔

اگه فکر میکنی صب نرم شانس میاد پایین،برم ها دیگه چاره چیه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
وای لی لی شوهر منم خسته میشه باز روز تعطیل خوبه روزای عادی که سرکار میره وقتی میاد دیگه خیلی خستس دل ...

وتی اره شوهر منم حس میکنم بچه دوم بخوام از ترس این اقدام ها بگه لازم نیست

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2728
بچه ها یه سرچی کنید راجع به بلافاصله اقدام کردن بعد از پری!! من دارم وسوسه میشم از همون روز اقدام ک ...

آره دیگه لوبیا قبلا همین جوری نتیجه گیری کرده.

منم هر چی پیش میرم به همین نتیجه میرسم.بعد پریود یه روز در میون بعد پررنگی کیت هر روز یا هر 12 ساعت.  فقط باید تا میتونم همسری رو آماده کنم والبته خودمو  

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2738
من که در نظر دارم از پاکی تا تخمک گذاری یک در میان، یا دو روز سک بار اقدام برم. جوری هم نباشه خودمون ...

آی گفتی لوبیا.من متولد 64 ام. خیلی وقتا به اجبار فقط به خاطر همسرم به روم نمیارم. ولی خیلی ببخشید تمایلات اون از اول ازدواجمون اصلا تغییر نکرده. ولی من خیلی وقتا نمیکشم نه از لحاظ بدنی نه روحی.

من فکر میکنم تا اقدامم باید روی خودمم کار کنم که هم قدرت بدنیم بیشتر بشه هم تمایلاتم بیشتر بشه.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
عزیزم انشالله اینبار پسر میشه برای دومی لین دنگ و فنگو نداری.

اره واقعا کاش اولی پسر باشه دیگه دومی حله😍

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

امیر علی جووونم؟ شما درباره گلاب اطلاعی دارین؟ برای پسرزایی خوبه بده؟

اینجا یه خانمی رژیمشو گذاشته بود که رژیم سخت پسر داشت نوشته بود روزی یه استکان گلاب. منم رفتم از یه جای مطمئن کلی گلاب گرون خریدم   تا موقع اقدامم استفاده کنم بعد یه کم که تحقیقاتم پیش رفت اثری از گلاب تو رژیم ها ندیدم.

انشاللِاه

امیرعلی ببین کیت صبحم رو ساعت ۷ زدم

اقدام نکردم.عصر بتونم میرم اقدام.

این ماه گیت منو خیلی اذیت کرده خیییییلی

امیرعلی فک کنم این کیتی که انقد مثبت میمونه شانس بارداری نداره.

وقتی انقد مثبت یعنی ازاد نمیشه.البته نظر منه این.

نمیدونم چه کنم.

امیرعلی فک کنم این کیتی که انقد مثبت میمونه شانس بارداری نداره. وقتی انقد مثبت یعنی ازاد نمیشه.البت ...

لی لی وقتی یکم کمرنک تر شده یعنی از اوج افتاده یعنی نزدیک ازادشدنه دیگه چرا ممکنه ازاد نشه حتما ازاد میشه ولی سیکلت چقدر طولانی شد ایندفعه روز چندی؟

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

فرانهر کجایی چه خبر؟ دختر بیا اینجا صحبت کنیم چرا انقد ناامیدی اخه 

من که هرماه سینه درد داشتم و حامله نبودم امروز ۲۴ سیکلم هنوز اصلا سینه هام درد نمیکنه😂😂 دیگه نورعلی نور شدم 

بیا با هم میریم برای ماه بعد😁

2706