2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید اسپرم شوهرت حداقل ۲۰ میلیون باشه که بتونی باردار بشی.  برای جنسیت باید بیشتر هم باشه. بای ...

اولش ۲۰میلیون بود حرکت وسرعتش یکم پایین بود دوتا متخصص نشون دادم گفت جواب میگیری.دوباره از داده شده ۱۶تا ولی سرعت وحرکتش عالی،متخصص هم گفت نرماله ازمایشش.ازمایشگاهم زده رنج بالای پونزده میلیون نرمال

2728
2740
بچه ها یه سرچی کنید راجع به بلافاصله اقدام کردن بعد از پری!! من دارم وسوسه میشم از همون روز اقدام ک ...

اره دیگه. تغذیه رحم هست. 

و اینکه تعداد اقدام بالا بوده. هر چند خودش میگه سه روز مونده به تخمک گذاری اقدام قطع شده، ولی خوب، اگه اون شخص سونو نرفته باشه با قاطعیت نمیشه گفت سه روز مونده قطع شده یا مثلا دو روز مونده. ولی تعداد اقدام بالا شانس رو خیلی میبره بالا

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
بچه ها یه سرچی کنید راجع به بلافاصله اقدام کردن بعد از پری!! من دارم وسوسه میشم از همون روز اقدام ک ...

من که در نظر دارم از پاکی تا تخمک گذاری یک در میان، یا دو روز سک بار اقدام برم. جوری هم نباشه خودمون و شوهرامون خسته بشیم. از من که سنی گذشته. نمیکشم اقدام زیاد رو!

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
خیلی ربط داره. ترشحات باعث میشه که عمر اسپرم زیاد بشه و از سرعتش کم نشه، اسپرم تو محیط خشک سریع میم ...

چه جالب! 

خوب شد گفتي نميدونستم 

من چرا بعضي ماه ها ترشح ندارم ولي بعضي ماه ها حسابي دارم ؟ 

اميرعلي ميگه عسل و سياه دونه باعث ميشه ترشح نداشته باشيم تو هم چيزي در اين مورد ميدوني؟ 

من اين ماه ديگه نخوردم عسل سياه دونه

ويتامين اي هم هر ماه ميخورم

من که در نظر دارم از پاکی تا تخمک گذاری یک در میان، یا دو روز سک بار اقدام برم. جوری هم نباشه خودمون ...

منم هي به سرم ميزنه بيخيال كيت و سونو بشم چون استرس ميده،  از روز ١١ تا ١٦ هر شب برم اقدام، ولي دو دلم

تو نظرت چيه لوبيا؟ 

بعضي بچه ها بهم ميگن با سونو پيش برو بعضيا ميگن كيت فقط 

اخه كيت بعد منفي شدن دوباره مثبت شد واسه من اعتماد ندارم بهش 

2706