2737
2739
سلاام بچهاا بیبی  ک اینجا لینکشوو میذارمم سه دقیقه بد از بالا رفتن و ظاهر شدن خط کنترله https ...

گلم بارداری دیگه 🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عزیزم تبریک میگم هاله داره بارداری خدارو شکر خیلی برات خوشحال شدم بارداری باور کن تا صبح به فکرت بود ...

ممنونم عزیززدلممم امیدوارممم  هرچه زودتر تو تبریک گفتن برای نی نی ات جبران کنممم😍😍

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیز برای ۱۰ روز بد تخمکذاری این هاله یعنی باردار هسی، میتونی آز بدی خیال خودتو راحت کنی

مرسی از انرژی خوبت😍

ایشالا فردا میرم از میدم بیینم چی میشه🙈

خوراکیاش چیه؟البته ه شرایطی داره اونوهم درنظر بگیر،خستگی،مشغله مالی وکاری و....باعث میشه کمترتحریک ش ...

کارش که تغییری نکرده اما محل کارش شهر خودمون نیست در واقع اول هفته میره تا ۴شنبه اونجام غذاهاشون فکر نمیکنم خیلی جالب باشه ولی این یک ساله که روال کارش

اگه بخوام تقویتش کنم نخودآب و گرده گل و جنسینگ تاثر گذار هست؟؟؟؟

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2728
واقعااا،؟؟؟ امکان داره بخاطررر چیزای دیگ هاله گرفته باشههه ؟؟؟من سابقع عفونت ادراریو دارمم ولی دو م ...

عزیزم مبارکه 

تو رو خدا حرم‌حضرت معصومه رو دیدی برای منم دعا کن کار همسرم‌ شهر دوره تو شهر خودمون یه جایی رفته برای مصاحبه تو رو خدا دعا کن قبولش کنن منم بچه بیارم 

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
بعد اینکه پررنگ شد هردوخط ۴ساعت یه باربزنیم وقتی باز شد یعنی ازاد شده؟

بعد از پررنگی و اوج وقتی دوباره خط تست از خط کنترل کمرنگتر میشه یعنی آزاد شده 

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
سلاام بچهاا بیبی  ک اینجا لینکشوو میذارمم سه دقیقه بد از بالا رفتن و ظاهر شدن خط کنترله https ...

واییی عزیزم🤩🤩🤩🤩مبارکه دیدی گفتم بارداری؟😍😍😍به حدی برات خوشحال شدم که با بیبی خودم خوشحال نمیشدم 😍😍😍انشاءالله به سلامتی بارداری‌تون پشت سر بزاری و به سلامتی زایمان کنی با جنسیت دلخواه براما هم دعا کن🤲😘

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2738
گلم بارداری دیگه 🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

وای لوووبیااا باورم نمیشههه واقعااا مدیون تواممم اگ باردار باشممم🙈

دیدی چ استرسی داشتممم بخاطر بابامم کاررمم 

چندسب توبیمارستان خابیددم چقد دوییدم 

بد اقدامامم بیشتر از نیم ساعت نهابیده بودم تنها دلیل باردار شدنم فک کنم تعداد اقدام زیاد بود ک باردارشدمم

دیگ واقعاا برام جنسیت مهم نیست. نی نی ک تو این سختیاااا بوجود اومده حتماااا هدیه خداست😍

بازم‌ممنونممم انشاالله ماه دیگ با خبر بارداریت تاپیک بترکههههه😍با یه گلپسررنمکی

فلوکونازول و اسپرین روزای اقدام یادت نره.

باشه گلم من این ماه وماه دیگه رومیخام امتحانی کیت استفاده کنم که تاریخ دقیق تخمک گذاریم دستم بیادبعداقدام کنم دعاکن برام شکم سومم هست البته یکی هم سقط شدتابستون 

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭

@momo17    انشاءالله سوپرایز  بعدی از طرف شما باشه.ما منتظریما😍

باشه گلم من این ماه وماه دیگه رومیخام امتحانی کیت استفاده کنم که تاریخ دقیق تخمک گذاریم دستم بیادبعد ...

اسپرین و فلوکونازول رو فقط ماه اقدام بخور.من فک کردم این ماه اقدام داری.

در جریان هستم از اردیبهشت تاپیک بانو 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
واییی عزیزم🤩🤩🤩🤩مبارکه دیدی گفتم بارداری؟😍😍😍به حدی برات خوشحال شدم که با بیبی خودم خوشحال نمیش ...

سلاام خوشبخت جونم مرسیییی عزیزززم دعاکن واااقعی باشههه فقط انشالله بزودی قسمت خودت 

ماهی توکا افام افیا ساری نازز زینتیار خانم اقایزدان😍

و‌همهههه کسایی ک اقدام‌کردن و لوبیا جون ک واقعا مدیونشممم😍

تبریک میگم خانمی بارداریت مبارک.

❤️🌹❤️🌹❤️👌🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🌷🌷🌷🌷

برا ۱۰ روز بعد تخمک گذاری هاله اش عالیه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706