2737
2734
ن عزیزم از قبل داره واس همین قیمت قبل رو میده حتی دوفاستون هم داره گفت ۱۰عدد ۲۰تومن بنظرت کافیه؟ یاب ...

من زنگ زدممم تموم‌کرده بوود 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
عزیزم یکی از علتهاش که گفتن از اسپرم ضعیفه و ما برای همسرم همه کار کردیم و حتی عمل واریکوسل هم کرد ، ...

وای عزیزم ان شاا‌.. که اینو سالم بغل بگیری همه اون سختیا یادت بره 

امپولشو حتما باید به پا زد ؟ هزینه ازمایشات چند شد ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

12ساعت گلم.چون حدود ۱۲ ساعت طول میکشه ک اسپرم ب اصلاح پوسته شو از بین ببره و در تخمک نفوذ کنه

خیلی ممنون عزیزم ...هنوز خیلی کار داره مثل شما وارد بشم بفهمم چی ب چیه ...با وجودی ک ی دختر 3سال وو نیمه دارم و بایک بار اقدام بعداز پاکی باردار شدم اما دوست دارم برای این بارداریم با برنامه جلو برم تا ببینم خدا چی میخواد 🙏💞

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2728
خدا نکنه،ایشالا توام بری بشنوی اره جونم سونو هم همونو گفت

عزیزم شما سونوی قلب رو ۶ هفته کامل شد بعد رفتی? ضربانشو شنیدی? چون من و شما اقدامامون تقریبا یه تایم بود.

میخوام انشالله فردا برم سونو. بهداشت میگه زوده ولی من میخوام برم 

ایشالا که این دفعه به نتیجه میرسه‌. میشه لطف کنی بگی سقط های قبلیت چه جوری بوده؟ تو چند هفته و به چه ...

ما تو فامیل چنتا مورد داشتیم اینجوری جالبه همشون تیروییدشون کمکار بود یکیشون دو بار سقط زود هنگام داشت بعد با نصفی قرص لیووتیروکسین باردار شد و الان بچش 3 سالشه. ازمایش تیرویید دادی شما

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
خانما یه سوال  کسی اطلاع داره که حتما باید رفت مرکز بهداشت یا نه ؟  مرکز بهداشت برای خان ...

من نرقتم ولی باید برم.بعدا برا واکسن نی نی هامون هم لازمه بریم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
صفحه ۱۳۵۱ اقدامت و کیت هات هست. هر کس پرسید ادرس بده

مرسی لوبیا جان،کارمو راحت کردی🥰

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
والا اینا دست خداست بیشتر اما من خودم که پسر دار شدم بدون هیچ رژیم خاصی ،یه سری عادات غذایی داشتیم ک ...

اقدامت چ جوری بود عزیزم؟؟؟ماهم اینجا زیاد رو رژیم زوم نیستیم بیشتر اقدام مد نظرمونه

وای عزیزم ان شاا‌.. که اینو سالم بغل بگیری همه اون سختیا یادت بره  امپولشو حتما باید به پا زد ...

نه اولویت دور ناف هست بعد بازو،

من چون طبق نسخه دکتر رزاقی ازمایشارو دادم خیلی هزینه هاش زیاد شد با بیمه تکمیلی حدود ۲،۲/۵ اما دکتر خودم هم که تخصصش سقط مکرر و نازایی هست ازمایشامو دید همینجوری گذاشت کنار گفت چرا انقدر هزینه الکی کردی ،دیگه کی این ازمایشارو مینویسه اخه 

فقط یه سری فاکتورها و سی دی مارکر های مهم رو نوشته بود برام اما من طبق نسخه دکتر خودم پیش نرفتم ،خیلی ازمایشای اضافی دادم 

@shokoofe_sooratim     @mahdissa     تاپیکی که میخواستید

عزیزم بهتون درخواست دوستی دادم ممنون میشم قبول کنید.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
نه اولویت دور ناف هست بعد بازو، من چون طبق نسخه دکتر رزاقی ازمایشارو دادم خیلی هزینه هاش زیاد شد با ...

وای ۲تومن چه خبره به خدا دکون دستگا باز کردنا 

دکترت چیارو برات نوشته میشه بگی منم به دکترم بگم همونارو بنویسه مهمارو