2737
2734
نمیدونم ولله دیشب از دکترم پرسیدم استرادیول میخورم چون هورمون استروژنه بایذ کرکرفتگی رو کمتر کنه گفت ...

موعدت كيه؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
موعدت كيه؟؟

هنوز ۱۰ روز مونده

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز ۱۰ روز مونده

ايشالا مامان شدي اين ماه خلاص ميشي از كيت زدن و اقدام😂😂😂😂

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
نه من هر روز جارو دستمال شوهرم هم كلا تا حالا كاري نذاشتم بكنه قبول ندارم كار هيچكس من خيلي وسواسم🙈

دختر تو میخوای بچه دار بشی وسواسو بذار کنار بذار کمکت کنه ، ولله اقایون از کل بچه دار شدن فقط سیباشو دارن دیگه کاری ندارن چه بلایی سر سبد و صاحب سبد میاد تا به سرانجام برسه

از الان روی خودت کار کن هم تو بارداری اذیت نشی بتونن کمکت کنن هم بعدنا که نی نی اومد ایشالا

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
2731

سلام 

صبحتون عالی 

بچه ها من قصدم اینه بدون هیچ گونه رژیم اقدام کنم 

خوب نیس طوری از خدا چیزی بخوای 

پس خودش صلاح بهتر می‌دونه 

کیا بدون هیچ رژیمی پسر دار شدن؟؟؟؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
ايشالا مامان شدي اين ماه خلاص ميشي از كيت زدن و اقدام😂😂😂😂

ایشالا😁😁 ولی چشمم اب نمیخوره این ماه اتفاقی بیفته

دیشب رفتم بیرون اوابوست بخرم گفت بسته ای ۵۰۰ ، هرچی شوهرم گفت نخر بذار تکلیف این ماه معلوم بشه قبول نکردم گفتم گرونتر میشه ماه دیگه ولی کاش بخاطر قانون جذب هم شده نمیخریدم تا سیکل بعدی

دختر برو به سیب های خودتون بخند.حالا هر رنگی مهم اینه سیب و سبد جور باشه. شما سیب هاتونو جمع کردید ...

من چی بگم که سیبام را به جای اینکه بریزم توی سبد خودم ریختم تو سبد پلاستیکی دادم آشغالی ببره

2738
امیرعلی من دمای بدنم پایین نمیاد چرا؟؟؟ روز تخمک گذاری ۳۵/۸ شد بعدازظهرش ۳۶/۵ از دیروز شده ۳۷ ، همش ...

عزیزم دما بالا میمونه تا موقع پریود که افت کنه ولی اگه باردار باشی یه جهش دمای مجدد خواهی داشت 

انشالله که علامت بارداریه گلم😍😍

تو نت سرچ کن تشخیص بارداری از روی دمای پایه کامل توضیحاتش هست.

اره تابستون تبریز بودم فوق العادس 😍 خوش بحالتون ما پختیم بخدا🤐 ولی زمستوناتون.. .

زمستونام استخونامون یخ میکنه😁😁😁😁

البته ماها عادت کردیم.دانشگاه یه دوست رشتی داشتم.اولین زمستون گریه میکرد میگفت تحمل ندارم.😂😂😂

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لي لي جان بيچاره شوهرامون ...شوهر منم جديدن همش ميپرسه از كيتت خبري نشد😂😂😂 لي لي تو بهر حال ت ...

فرانمهر بدبختی من یکی دوتا نیست که.

بیین پارکینگمون و دارن مجدد کاشی میکنن ،سرویس بهداشتی منم مشکل داشت شوهرم طرف و راضی کرده بیاد اینم حل کنه.اون از ی طرف.

از طرف دیگه گفتم خواهرم اینا اومدن.ایم هفته مجدد گفتن بیان باغ گسفند قربونی کرده شوهرش و بساط کباب و جیگر و ایتا راه انداخته.بریم شب نمیذارن بیایم خونمون.پنجشنبه شب.استرس گرفتم باز.بخدا الان دوماهه نمیذارن من راحت اقدام کنم.هرماه یه برنامه.وگرنه خودم باشم مشکلی تدارم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ایشالا😁😁 ولی چشمم اب نمیخوره این ماه اتفاقی بیفته دیشب رفتم بیرون اوابوست بخرم گفت بسته ای ۵۰۰ ، ...

عزیزم باید صبر میکردی و یه تعداد میخردی نه یه بسته.

اکثرا بایکی دو دوره مصرف اوا باردار میشن 

خصوصا افرادی مثل شما که مشکلی ندارن.

نه من هر روز جارو دستمال شوهرم هم كلا تا حالا كاري نذاشتم بكنه قبول ندارم كار هيچكس من خيلي وسواسم🙈

هر روز!!!

بچه داربشی وقت نمیکنی!!

من ماهی بکبار یکی می اومد تمییز میکرد اخه دست دردی هستم!!ولی دیگه کرونا اومد نشد

الان خودم هفته ای دو روز اساسی تمییز میکنم ولی جمع و‌جور هر روز!!نمیتونم ببینم خونه ریخت و‌پاشه

ولی درکل شبها ریخت وپاش میشه صبح ها جمع میکنم