2733
2734
کی اقدام داری؟

از امشب تا جمعه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج روز اقدام دارم هر روز یکی بخورم یعنی پنج تا!

اینو باید از لوبیا جون بپرسیم سوال منم هست

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2731
فردا بزن

فردا نوروبیون بزنم؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
پنج روز اقدام دارم هر روز یکی بخورم یعنی پنج تا!

لوبیا جان اینو جواب بده

@لوبیا99

فردا نوروبیون بزنم؟

آره چون الان که خسته نیست بذار برا اقدام های آخر و اصلی که خسته نباشه

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

اینهمه پست وکامنت ......برای پسردارشدن نگفتی.بلاخره  پسردار شدیم بعدش چیکارکنیم؟چیزی اضافه تربه مادر میدن؟؟؟

خدا اگربخواهدازهرجنسیتی بده میده بدون اینکه هیچ کدوم ازاینهارو انجام بدی.واینکه فقط وفقط مردتعیین کننده جنسیت ،بیخودی انقدراسترس به جون زنهای بیچاره نندازین بااین حرفهاتون، به اندازه کافی درتمام سالها وقرن ها زنها به خاطر پسرنزاییدن سرزنش شدن وغافل ازاینکه مردتعیین کننده است .خواهشا این بساط وجمع کنید.

2738
آره چون الان که خسته نیست بذار برا اقدام های آخر و اصلی که خسته نباشه

اهان اره راست میگی مرسی عزیزدلم انشاالله خیر ببینی🙏❤

اهان اره راست میگی مرسی عزیزدلم انشاالله خیر ببینی🙏❤

سلامت باشی عزیزم

اینهمه پست وکامنت ......برای پسردارشدن نگفتی.بلاخره  پسردار شدیم بعدش چیکارکنیم؟چیزی اضافه تربه ...

حرفی نمیمونه تا وقتی نفهمیم کاری به کاره همدیگه نداشته باشیم!

کاش میتونستیم یاد بگیریم کاش

حرفی نمیمونه تا وقتی نفهمیم کاری به کاره همدیگه نداشته باشیم! کاش میتونستیم یاد بگیریم کاش

فاطمه جون جواب اینجور کامنت هارو نده ممکنه تاپیک و قفل کنن

فاطمه جون جواب اینجور کامنت هارو نده ممکنه تاپیک و قفل کنن

چشم ولی از اونایی که ادعای روشن فکری دارن.........🤦‍♀️🙄

من اسپیرین بچه گرفتم دارم میخورم ضرر نداره؟فلوکونازول بخورم؟

زیاد نخور ضخامتو میاره پایین میگن.اونوقت لانه گزینی به مشکل میخوره.

نهایتا یه شب قبل اقدام بخورید اسپرین رو.

در کل هر داروشیمیایی سرخود مصرف میشه ضرر داره.بهتره با تغذیه قلیایی کنی.یا نهایت نزدیم اقدام مصرف کنی اونم نه زیاد.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
چشم ولی از اونایی که ادعای روشن فکری دارن.........🤦‍♀️🙄

آره بابا ولش کن

2706